فن در سار: یونایتد فاقد شخصیت های بزرگ است
فن در سار: یونایتد فاقد شخصیت های بزرگ است

فن در سار: یونایتد فاقد شخصیت های بزرگ است

یونایتد فنز – ادوین فن در سار معتقد است که منچستریونایتد پس از شروع ضعیف در فصل جدید، فاقد شخصیت قوی در رختکن است. تیم اوله گانه سولسشر در رده دوازدهم لیگ برتر قرار دارد و تنها در دو بازی موفق به کسب پیروزی شده است و بحث های متعددی راجب این موضوع وجود دارد که چرا اوضاع اینقدر وخیم شد؟

 

اما فن در سار، که زمزمه بازگشت دوباره اش به اولدترافورد به عنوان مدیر فنی به گوش می‌رسد، معتقد است که چیزی در ترکیب فعلی یونایتد وجود ندارد. وی به ESPN گفت:

 

من در مورد خودمان فکر کرده ام، وقتی ما وارد رختکن می‌شدیم رایان گیگز را داشتیم، شما پل اسکولز، ریو فردیناند، گری نویل و حتی روی کین را داشتید. معتقد هستم که شخصیت های قوی روی تیم اثرات زیادی دارند. و فکر میکنم طی چند سال گذشته یونایتد فاقد اینچنین بازیکنانی بوده و هیچ تغییری در شرایط ایجاد نکرده اند.

 

 

مدیر اجرایی فعلی آژاکس، شش سال را در اولدترافورد گذراند و چهار قهرمانی لیگ برتر و یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا سال ۲۰۰۸ بدست آورد؛ وی درباره مشخصات بازیکنانی که در تابستان به عنوان هدف نقل و انتقالاتی سولسشر قرار گرفته بودند نیز صحبت کرده بود. او افزود:

 

البته که این کار دشواری است. من هشت سال پیش آنجا را ترک کردم و آن ۶ سال فوق العاده ترین در تمام دوران حرفه ای ام بود. دورانی که چهار قهرمانی در لیگ کسب کردم و در سه فینال لیگ قهرمانان نیز بازی کردم. 

بنابراین آنها با وضعیت ایده آل خود فاصله بسیار طولانی ای دارند. آنها تاکنون چند بار سرمربی خود را تغییر دادند اما هنوز پیشرفتی احساس نمی‌شود، البته به جز خرید هایی که در تابستان انجام دادند. آنها بازیکنان جوان و بی تجربه ای را خریداری کردند؛ بازیکنانی که شور و اشتیاق خاصی برای بازی کردن دارند، اما هیچکدام مانند بازیکن های بزرگی که در ۶-۷ سال گذشته خریده اند نیستند.

 

 

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

من می خواهم در اینجا تاریخ ساز شوم!

در آستانه ی فینال کوپا آمریکا فرد در مصاحبه ای درباره ی بازی برای یونایتد …

یک دیدگاه

  1. پا شو بیا منچستر به یه مدیر مثل تو نیاز داره تیم تا یه کم حداقل خریدا درست درمون تر بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 4 =