فن در سار: برای دونی هیچ جایی بهتر از تئاتر رویا ها نیست
فن در سار: برای دونی هیچ جایی بهتر از تئاتر رویا ها نیست

فن در سار: برای دونی هیچ جایی بهتر از تئاتر رویا ها نیست

یونایتد فنز – فن در سار سنگربان سالهای نه چندان دور شیاطین سرخ که اکنون در مقام مدیر ورزشی آژاکس فعالیت می کند، در حاشیه انتقال فن د بک به یونایتد برای هواداران این تیم پیامی ارسال کرده است.

 

فن در سار خطاب به هواداران یونایتد گفت:
هواداران عزیز منچستریونایتد امیدوارم حالتان خوب باشد. به نظر می‌رسد که سرنوشت ما دوباره به هم گره خورده است. یکی از ما در این فصل به شما ملحق خواهد شد و همانند نمونه های قبلی او از زمان کودکی با ما بوده است.
 
دونی بلافاصله بعد از اولین بازیش تبدیل به یکی از بهترین بازیکنان ما شد. او در چند سال اخیر فوق العاده بوده است. از فینال لیگ اروپا تا ماجراجویی ما در لیگ قهرمانان و قهرمانی در لیگ هلند.
فن در سار همچنین درمورد دوران طلایی فن د بک در آژاکس و انتخاب منچستریونایتد اظهار داشت:
تیمی که دونی بخشی از آن بود به دنیا نشان داد که آژاکس چه تیمی است. همانند شما ما هم مفتخریم که بگوییم یکی از بهترین باشگاه ها در زمینه پرورش استعداد هستیم و به بازیکنان جوان فرصت بازی در بالاترین سطح را می‌دهیم.
 
ستاره جدید شما تجسمی از همان افتخار است و این یکی از دلایلی است ما دوست نداشتیم او را از دست بدهیم ولی این مسئله را درک میکنیم که وقت حرکت رو به جلو برای او فرا رسیده است. حرکتی به سمت رویا.
 
هیچ مکانی بهتر از تئاتر رویاها برای او نیست. به من اعتماد کنید زیرا این مسئله را خوب میدانم. لطفا از دونی خوب مراقبت کنید و به او کمک کنید تا به رویایش برسد. از آینده لذت ببرید.
۰

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

انتشار بیانیه اسطوره یونایتد پس از اتهام تعرض

ریان گیگز، سرمربی ولز و اسطوره منچستر یونایتد به اتهام تعرض به دو زن متهم …

۲ دیدگاه

  1. جوابتو دادم بهتاش

    ۰
  2. برید پست اسمالینگو نظراتو بخونید

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − چهار =