فن خال: وودوارد درک فوتبالی ندارد؛ انتصاب مورینیو تنها از دید تجاری جذاب بود
فن خال: وودوارد درک فوتبالی ندارد؛ انتصاب مورینیو تنها از دید تجاری جذاب بود

فن خال: وودوارد درک فوتبالی ندارد؛ انتصاب مورینیو تنها از دید تجاری جذاب بود

یونایتد فنز – با اخراج دیوید مویس، منچستریونایتد لوییس فن خال، مربی هلندی را به عنوان سرمربی خود معرفی کرد. اما پس از دو فصل و کسب جام حذفی، فن خال نیز از منچستر اخراج شد و جای خود را به مورینیو داد.

 

سرمربی اسبق تیم ملی هلند به انتقاد از اد وودوارد پرداخته و در این باره گفت:

" در بایرن مونیخ افراد دارای مسئولیت، افراد فوتبالی هستند. من همیشه این موضوع را تحسین کرده ام. در طرف دیگر، منچستر یونایتد که ادوودوارد، به عنوان مدیرعامل انتصاب شده است، هیچ درک فوتبالی ندارد و قبلاً یک سرمایه گذار بانکی بوده است. "

فن خال همچنین انتصاب مورینیو به جای خود را درست نمی داند:

اداره شدن یک باشگاه به تنهایی از منظرر تجاری، چیز خوبی نیست. من این مورد را در مقابل باشگاه به کار نمی گیرم، آنها مورینیو را می خواستند و او در بازار بود. ولی انتصاب مورینیو از دیدگاه تجاری جذاب بود. او بازی ها را می برد و برای باشگاهی مانند منچستر یونایتد به دست آوردن عناوین قهرمانی مهم ترین مسئله است.

 

این سرمربی پر افتخار که تاکتیکش در منچستر همواره مورد انتقاد قرار می گرفت، به دفاع از سیستم خود پرداخت و در این باره افزود:

طرفداران انگلیسی زیبا بازی کردن و بردن را متفاوت می بینند. آنها قبول دارند که فوتبال فقط حمله کردن نیست و دفاع هم بخشی از آن است. من همیشه سعی می کردم از بخش بالایی زمین‌‌‌ بازی دفاع کنم، و در طرف نیمی از مخالفان باشم و آنجا بازی کنم.

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

من می خواهم در اینجا تاریخ ساز شوم!

در آستانه ی فینال کوپا آمریکا فرد در مصاحبه ای درباره ی بازی برای یونایتد …

۵ دیدگاه

  1. کاملا درست فرمودید ولی خواهشا گه نخور

  2. حرفش درسته آقا شهریار کاری به نتایجش نداریم ولی واقعا وودوارد اصلا درک فوتبالی نداره.آوردن مورینیو با توجه به اینکه با اون شاهکارش تو فصل قبلش تو چلسی و افتضاحی که به بارآورد و اخراج شد و اینکه همه میدونستن مورینیو بیشتر از دو فصل دووم نمیاره و استاد نابود کردن استعدا های جوون هستش و متخصص پیر و پاتال سازی تیمه و اینکه سبکش اصلا به تیم ما نمیخوره و سبکش هم دیگه از مدافتاده بود و دیگه سبک اتوبوسی مضخرف جواب نمیداد اشتباه محض بود که فقط وودوارد احمق میتونست این حماقت رو بکنه.

  3. اینو دیگه همه فهمیدن الان که وودوارد چی هست. فک نمیکنم اگر یه فصل بد دیگه داشته باشیم هوادارای انگلیسی هم دیگه بتونن تحمل کنن

  4. همین گو به دلیخت می گه برو بارسا پس دیگه درباره تیم ما حرف نزن

  5. تعصبی نباشیم داره زیادی درست میگه
    به نتایج فاجعه و تاکتیکش کاری ندارم ولی یه چیزایی رو واقعا درست میگه مثلا درباره وودوارد صد در صد درسته حرفش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 20 =