فن خال: خواهان جذب لواندفسکی و راموس بودم؛ در مهمانی قهرمانی جام حذفی مدیران حضور نداشتند!
فن خال: خواهان جذب لواندفسکی و راموس بودم؛ در مهمانی قهرمانی جام حذفی مدیران حضور نداشتند!

فن خال: خواهان جذب لواندفسکی و راموس بودم؛ در مهمانی قهرمانی جام حذفی مدیران حضور نداشتند!

یونایتد فنز – مربی هلندی و اسبق شیاطین سرخ در زمان حضورش در انگلیسی خواهان جذب بسیاری از بازیکنان بزرگ فوتبال بود. او در مصاحبه ای در این مورد توضیح داده است.

 

جذب لواندفسکی:

من رابرت لواندوفسکی را برای منچستر یونایتد میخواستم اما وقتی شرایط انتقال سخت پیش رفت، سعی کردم به جایش گونزالو هیگوایین را به خدمت بگیرم.

 

تقویت خط هافبک:

توماس مولر نیز در لیست رویایی من بود و در خط هافبک انگولو کانته را میخواستم. من همچنین خواهان جذب جیمز میلنر هم بودم که با وجود مسن بودن اما بازیکن چند پسته و دارای قدرت رهبری بالایی بود. پس از آنکه من منچستر را ترک کردم، بازیکنانی مثل محرز و کانته سر از سیتی و چلسی در آوردند و یونایتد نتوانست آنها را به خدمت بگیرد‌. این برای من خیلی عجیب بود.

عدم موفقیت در جذب یک وینگر سریع و مدافع میانی:

اگر در یونایتد هستید، باید بزرگ فکر کنید. نیمار نیز برای باشگاه از لحاظ فروش پیراهن و این قبیل چیز ها جذاب بود و من وینگر های سریع میخواستم. به همین دلیل، من برای خریدن سادیو مانه و ریاض محرز هم تلاش کردم. برای خط دفاعی، من سرجیو راموس و متس هوملز را میخواستم چرا که مدافعانی که داشتیم در بازیسازی از عقب چندان قوی نبودند.

 

اخراج بحث برانگیز بعد از قهرمانی در جام حذفی:

ما در سال ۲۰۱۶ برای جشن گرفتن قهرمانی در جام حذفی مهمانی داشتیم ولی هیچ کدام از مدیران در آن حاضر نبودند که بسیار زننده بود. روز بعد، وقتی به خانه رسیدم آنها از من پرسیدند ممکن است در خانه ام هم را ملاقات کنیم یا نه. پس از آن بود که وودوارد به من گفت باید تیم را ترک کنم. همسرم در دسامبر ۲۰۱۵ از این که شاید من اخراج شوم بوهایی برده بود. او احساس می کرد چیزی در روابط تغییر کرده است ولی من نمی توانستم باور کنم چون سران تیم و من همان نحوه صحبت کردن قبل را ادامه می دادیم.

۰

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

سر الکس فرگوسن از بزرگ ترین ترس خود هنگام خونریزی مغزی اش می گوید

مرد افسانه ای منچستر یونایتد فاش کرد که بزرگترین ترسش پس از خونریزی مغزی در …

یک دیدگاه

  1. باید به افتخار مدیرای تیم دست زد.اونا باید به عنوان بهترین مربی های قرن شناخته بشن.وای اگه لوادوفسکی و نیمارو کانته توی تیم میبودن چه تیمی میتونستیم بشیم.ای خخخخخخخخخخخخخخخخددددددددددددددداااااااااااااااااااااااا تا کی حسرت بخوریم بازیکنایی که میتونستیم با قیمت خوبی بخریم بعد نخریدیم الان بهترینای دنیانX(X(X(X(X(X(X(X(X(

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =