خانه / هیچکدام / فلیپه اندرسون: بازی کردن در تیمی مثل یونایتد آرزوی هر بازیکنی است

فلیپه اندرسون: بازی کردن در تیمی مثل یونایتد آرزوی هر بازیکنی است

فلیپه اندرسون در رابطه با شایعات پیرامون انتقالش به یونایتد سخن گفت.

یونایتد فنز- شایعات پیوستن فلیپه اندرسون به یونایتد تمامی ندارد. حداقل تا زمانی که رسانه های برزیلی در هر پنجره نقل و انتقالاتی یاداوری کنند.
هافبک لاتزیو در برنامه ای در spor Tv در کنار صحبت درباره فعالیتهایش از احتمال تغییر تیم خود از او پرسیده شد. قبل از پاسخ به آن میزبانان سوال را تغییر دادند و درباره شایعات انتقال به یونایتد از او پرسیدند و او با تایید آن گفت:

دوسال پیش بله. بعد از اینکه در فصل دوم عملکرد خوبی داشتم. همیشه شایعات زیاد است و این باعث میشود بازیکن بیش از حد به آن فکر کند و تمرکزش کمی بهم میریزد.در دوسال اخیر من همه چیز را به خواهرم که کارهای من را به عهده دارد و ایجنتم سپردم. در حال حاضر از تعطیلاتم لذت میبرمگ حتی نمیخواهم به آن فکر کنم. البته که این شغل من است، آینده من است اما میدانم چکارهایی انجام داده ام و در تعطیلات میخواهم چکار کنم،از خودم مراقبت کنم. چراکه اگر موقعیتی پیش بیاید یا وقتی که در لاتزیو باید خودم را نشان بدهم باید به خوبی نشان بدهم.

سپس پاندیت راجر در میان صحبت های او گفت که آیا از اینکه انتقالش به یونایتد انجام نشد ناراحت است و او گفت:

هر بازیکنی آرزوی بازی کردن برای تیمی مثل یونایتد را دارد.

با ۵ گل و ۱۴ پاس گل در این فصل او همچنان از ستاره های لاتزیو میباشد هرچند او خوشحال خواهد شد تا برای تیم بزرگتری بازی کند. قرارداد فعلی او تا سال ۲۰۲۰ ادامه دارد.

یکسال پیش یک خبرنگار ایتالیایی اعلام کرد که مدیر لاتزیو گفته است که انتقال اندرسون به یونایتد با ۶۰ میلیون یورو مورد توافق قرار گرفته است. دروغ یا راست این انتقال هیچوقت انجام نشد و از آن زمان تا به حال خبری در مورد علاقه ژوزه به او شنیده نشده است.
هرچند شبهاتی درباره میزان علاقه یونایتد به او وجود دارد اما این صحبتهای اندرسون نشان میدهد خبرهایی بوده است اما احتمالا شانس او برای حضور در یونایتد از بین رفته است

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *