سه شنبه , خرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / فلینی و کریک دلیل پایان کار منچستریونایتد در نقل و انتقالات ژانویه

فلینی و کریک دلیل پایان کار منچستریونایتد در نقل و انتقالات ژانویه

علی رغم علاقه ی شیاطین سرخ به جذب یک بازیکن در پست هافبک، با صحبت های دیروز مورینیو به نظر میرسد که دیگر بازیکنی جذب نخواهد شد.

یونایتد فنز- انتظار میرفت اولویت بعدی منچستریونایتد پس از جذب سانچز از آرسنال، خرید یک هافبک باشد. از سری هافبک نیس و فرد هافبک شاختار دونتسک به عنوان اهداف شیاطین سرخ نام برده میشد، البته چلسی و منچسترسیتی نیز به جذب این دو بازیکن علاقه مند بودند. با این حال Manchester Evening News مدعیست که با بازگشت کریک و فلینی از مصدومیت، باشگاه دیگر در ژانویه به دنبال جذب این دو هافبک نیست.

مورینیو دیروز در کنفرانس خبری گفت پس از انتقال سانچز، کار منچستریونایتد در بازار نقل و انتقالات ژانویه به پایان رسیده است. مورینیو گفت:

من درباره ی بازیکن صحبت نمیکنم. توانزبه به صورت قرضی خارج میشود، و هیچکس دیگری وارد و یا خارج نخواهد شد. ما در تابستان نیز فعالیت زیادی نخواهیم داشت.

خبرگزاری Manchester evening news کریک و فلینی را دلیل عدم فعالیت باشگاه در ادامه ی نقل و انتقالات زمستانی میداند. فلینی فصل را با شرایط خوبی آغاز کرد و منچستریونایتد در ابتدای فصل در لیگ جزیره طوفان به پا کرده بود.

اما پس از آن با مشکلات و مصدومیت هایی درگیر بوده است و بازگشت او تنوع انتخاب ها در خط هافبک را برای مورینیو به ارمغان خواهد آورد، مخصوصا با توجه به بازی های فشرده ی ادامه ی فصل.

اما کریک در این فصل تنها یک بازی انجام داده است. و پس از آشکار شدن مشکل قلبی اش، در آخرین فصل خود به عنوان بازیکن به سر میبرد، اما مانند فلینی او نیز در آستانه ی بازگشت به میادین است. در ابتدای هفته مورینیو کریک را ستایش کرد و تایید کرد که به او یک پست در کادر فنی تیم پیشنهاد شده است.

کریک بازیکن بسیار مهمی برای ماست.

این برای تیم و او تصمیم خوبی است که فوتبال بازی کردن را متوقف کند و از مشکلاتی مانند مصدومیت رهایی یابد.

بنابراین همه ی ما خوشحال هستیم و من انتظار دارم او در پایان فصل به کادر فنی اضافه شود مگر اینکه او تصمیم خود را تغییر دهد، اما باشگاه از حضور او در کادر فنی خوشحال خواهد شد. من نیز بسیار خوشحال خواهم شد.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

تابستان پر تکاپوی یونایتد; از دفاع تا حمله

از پیشنهاد شدن بیل به یونایتد توسط یورک تا کولیبالی ۷۰ میلیونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *