خانه / هیچکدام / فلینی: ما برای به دست آوردن جام‌ها تا جایی که ممکن باشد تلاش خواهیم کرد

فلینی: ما برای به دست آوردن جام‌ها تا جایی که ممکن باشد تلاش خواهیم کرد

یونایتدفنز به گزارش منچستریونایتد -مروانه فلینی می‌گوید بازیکنان هرروز تمام تلاش خود را، برای پیروز شدن یک جام معتبر با منچستریونایتد، می‌کنند.
ضربه سر مروان فلینی در تساوی ۱-۱ منچستریونایتد و سلتاویگو باعث پیروزی شاگردان ژوزه مورینیو با نتیجه ۲-۱ درمجموع دو بازی حضور این تیم در فینال لیگ اروپا شد.


فلینی که به دلیل بازی یکشنبه‌شب مقابل تاتنهام را به دلیل سپری کردن آخرین بازی از محرومیت سه جلسه‌ای خود از دست خواهد داد، در رابطه با “شبی هیجان‌انگیز” در الدترافورد و تمرکز و تلاشش برای کمک به تیم برای پیروز شدن در فینال لیگ اروپا در استکهلم صحبت کرده است.
در مصاحبه با MUTV گفت:

فوتبال را برای پیروزی و قهرمان شدن بازی می‌کنید. هرروز از خواب بیدار می‌شوید و به تمرین می‌روید تا به این اهداف برسید. اگر در فینال پیروز بشویم اتفاق فوق‌العاده‌ای خواهد بود، اما هنوز کارهای زیادی باید انجام دهیم.
تمام بازیکنان می‌خواهند قهرمان شوند. ما خیلی سخت برای رسیدن به فینال تلاش کرده‌ایم و اشتیاق لازم برای قهرمانی راداریم. رقابت بزرگی است که منچستریونایتد تاکنون در آن قهرمان نشده است.

در مورد گل مهمش در بازی با سلتا ویگو از او سؤال شد، فلینی پاسخ داد:

بله گل مهمی بود چون ما را به فینال رساند. فکر می‌کنم تمام بازیکنان، کادر مربیگری، طرفداران و مجموعه باشگاه لیاقتش را داشت.
طرفداران فوق‌العاده بودند، آن‌ها ما را وادار به تلاش بیشتر می‌کنند. ما ۱۴ بازی در لیگ اروپا انجام داده‌ایم که تعداد زیادی است و حالا در فینال هستیم و هر کاری برای قهرمانی انجام خواهیم داد.

غول هلندی، آژاکس حریف منچستریونایتد در Friends Arena خواهد بود و ستاره بلژیکی منچستریونایتد انتظار رقابتی سخت مقابل تیمی پرانرژی و مشتاق دارد.

آژاکس باشگاهی باعظمت باسابقه طولانی است که بازیکنان بااستعداد زیادی در این تیم بازی کرده‌اند. در حال حاضر آن‌ها تیمی با بازیکنانی بااستعداد و باانرژی هستند.
ما بازی اول آن‌ها در مقابل لیون را تماشا کردیم که آن‌ها همه‌چیز را کنترل کردند. بازی سختی خواهد بود اما ما تجربه لازم راداریم. فکر می‌کنم تجربه اهمیت بسیار زیادی دارد. ما ترکیب خوبی از بازیکنان باتجربه و جوان داریم و می‌دانیم که چطور مقابل آن‌ها بازی کنیم. باید دید که در ۲۴ می چه رخ خواهد داد.

درباره ی رامین حسین زاد

رامین حسین زاد

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *