دوشنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / خبر اسلایدی / فلینی قرارداد خود را تمدید نخواهد کرد

فلینی قرارداد خود را تمدید نخواهد کرد

این ملی پوش بلژیکی در تابستان به پایان قرارداد خود می رسد و از ابتدای ژانویه می تواند برای خروج از اولدترافورد با دیگر باشگاه ها وارد مذاکره شود.

یونایتد فنز – با وجود این که مورینیو به مسئولین باشگاه تاکید کرده به هر قیمتی او را حفط نمایند اما این بازیکن تاکنون یک پیشنهاد از سوی یونایتد را رد کرده است. Express Sport چنین بیان می کند که وی به دنبال مقصدی جدید می گردد و مشخص نیست که در همین ژانویه و یا تابستان آینده باشگاه را ترک کند. همچنین منابع نزدیک به این هافبک ۳۰ ساله خبر از آن می دهند که وی در حال حاضر با یک باشگاه چینی در ارتباط قرار گرفته است. یونایتد سعی دارد حداقل مانع از خروج فلینی در ژانویه شود اما او آزاد خواهد بود تا هر نوع قراردادی را به امضا برساند. این منبع در مورد وی چنین اظهار دارد:

” مروان فلینی قرارداد خود را تمدید نخواهد نمود، مشخص نیست که در ژانویه باشگاه را ترک می کند یا در تابستان اما ماه آینده این منچستر یونایتد است که سرنوشت او را تعیین خواهد کرد. او از چین پیشنهاد دریافت کرده است و می تواند برای درآمد بیشتر به این کشور عزیمت کند. “

علاوه بر تمام این مسائل با توجه به نزدیک شدن مسابقات جام جهانی وی به دنبال این می باشد که زمان حضور خود در میدان را افزایش دهد. او در زمان مورینیو تبدیل به یکی از مهره های کلیدی تیم شده و جانشینی مناسب برای پوگبا محسوب می شود. او همواره در پی آن بوده است که جایگاه خود را در ترکیب به دست آورد اما در کل رقابت ها تنها ۴ بار در ترکیب اصلی حضور یافت.

علاوه بر چین صحبت هایی از انتقال به ترکیه نیز در میان وجود دارد و بشیکتاش چندین بار برای جذب وی تلاش نموده است. مروان فلینی از سال ۲۰۱۳ در اولدترافورد حضور داشته و در این مدت ۱۴۵ بازی، ۱۹ گل و ۱۰ پاس گل به نام خود ثبت کرده است.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

امید به جذب مارکوس روخو کماکان وجود دارد

نشریه ترک زبان A Spor مدعیست که فنرباغچه مذاکرات را در مورد این مدافع آرژانتینی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *