خانه / نقل و انتقالات / فلینی خواهان قرارداد بلندتر از یکساله با یونایتد

فلینی خواهان قرارداد بلندتر از یکساله با یونایتد

فلینی مایل به امضای قرارداد یکساله با یونایتد نیست.

یونایتد فنز– منابع ESPN میگویند مروان فلینی تمایل دارد در یونایتد بماند اما قراردادی با مدت بیشتر از قرارداد پیشنهاد شده فعلی میخواهد.
این بازیکن بلژیکی که در بازی با آرسنال گل برتری را زد در پایان فصل قراردادش به اتمام میرسد و ممکن است یونایتد را ترک کند. او در ماه سپتامبر پیشنهاد یونایتد را رد کرد اما پس از مذاکرات مثبت با سران یونایتد ژوزه مورینیو اعلام کرد فلینی نزدیک به توافق با یونایتد است.

یونایتد معمولا به بازیکنان بالای سی سال قرارداد یکساله پیشنهاد میدهد. اما فلینی نمیخواهد قرارداد یکساله ببندد و خواهان قرارداد بهتری مانند قرارداد والنسیا در سال ۲۰۱۷ است. این بازیکن اکوادوری که در آن زمان ۳۱ ساله بود قرارداد دو ساله با آپشن یکسال اضافی دیگر بست. مورینیو و یونایتد خواهان ماندن فلینی هستند اما این بازیکن گزینه های دیگری دارد و از ایتالیا، ترکیه، فرانسه و چین پیشنهاداتی دارد.
مورینیو خواهان تقویت خط هافبک خود در تابستان است. او برای جانشینی کریک خواهان جذب یک هافبک میانی می باشد. اگر فلینی این تیم را ترک کند مورینیو برای جایگزینی فلینی که در زمان او ۶۸ بازی انجام داده بدنبال یک هافبک دیگر خواهد بود.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

تمایل مورینیو به ماندن روخو و دارمیان

ڙوزه مورینیو تصمیم گیری در مورد آینده را به دارمیان و روخو واگذار کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *