پنج شنبه , اسفند ۳ ۱۳۹۶
خانه / بازیکنان / فلینی با گالاتاسرای به توافقات شخصی دست یافت

فلینی با گالاتاسرای به توافقات شخصی دست یافت

گالاتاسرای به جذب هافبک بلژیکی یونایتد نزدیک است.

یونایتد فنز– مجله ترکیه ای Ajanspor گزارش کرد که فلینی با گالاتاسرای به توافقات شخصی دست یافته است. به گزارش این منبع این تیم هنوز باید با یونایتد بر سر مبلغ انتقال به توافق برسد. فلینی در یک سال گذشته به کرات به انتقال به لیگ ترکیه لینک شده است. ترابوزان اسپور نیز به این ملی پوش بلژیکی علاقمند بود. گالاتاسرای پیدا کردن جایگزین برای نایجل دی یانگ که در تابستان این تیم را ترک کرد را در اولویت قرار داده است.

 


اگر این انتقال انجام شود، به انتقال ماتیچ به یونایتد کمک می کند. از قرارداد فلینی با یونایتد کمتر از یکسال باقی مانده است و یونایتد باید قرارداد جدیدی به او پیشنهاد دهد. با این حال نام او در لیست تور پیش فصل یونایتد حضور داشت. این بازیکن ۲۹ ساله، فصل گذشته نقش مهمی برای ژوزه مورینیو بازی کرد. او در نیمه نهایی لیگ اروپا مقابل سلتاویگو گل حساسی زد و در فینال مقابل آژاکس نیز حضور داشت.

 


فلینی در سال ۲۰۱۳ توسط دیوید مویس با مبلغ ۲۷.۵ میلیون پوند خریداری شد. این بازیکن بلژیکی از زمان پیوستنش به این تیم موضوع جنجالی ای در میان هواداران یونایتد بوده است و یکی از معدود بازماندگان دوران مویس است. یاران خوزه مورینیو ۸ آگوست در سوپرکاپ اروپا مقابل رئال مادرید قرار خواهند گرفت.

تبلیغات

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

فابریتزیو رومانو:ناپولی و یوونتوس وارد رقابت جذب دارمیان شده اند

با توجه به گفته ها از سوی رومانو یوونتوس در حال آماده سازی پیشنهادی برای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *