دوشنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / فلینی: باشگاهی مثل منچستریونایتد باید در لیگ قهرمانان حضور داشته باشد

فلینی: باشگاهی مثل منچستریونایتد باید در لیگ قهرمانان حضور داشته باشد

فلینی پیرامون بازی تو ضیحاتی را ارائه داد

یونایتدفنز- مروان فلینی این بازیکن ۳۰ ساله و بلژیکی خط هافبک منچستریونایتد که در بازی دیروز گل پیروزی بخش این تیم مقابل آرسنال را به ثمر رسانید گفت:

گل زدن در اولدترافورد خیلی خوب است، یک گل دیر هنگام مقابل یک تیم خوب، سه امتیاز به دست آوردیم، این مهم ترین چیز است.مورینیو به من گفت که به سمت محوطه بروم. من از کیفیت خود آگاه هستم، میدانم که اگر توپ به سمت محوطه بیاید میتوانم خطرناک باشم. میخواستم گل بزنم، کار سختی بود اما آن را انجام دادم. ما میخواهیم در لیگ قهرمانان حضور داشته باشیم. باید ادامه دهیم.باشگاهی مثل منچستر یونایتد باید در لیگ قهرمانان حضور داشته باشد اما باید پیشرفت کنیم. فصل بعد، ‌فصل بزرگی برای ما است. سال سوم حضور مربی است، ما باید سعی کنیم پیروز لیگ شویم.(در مورد میخی) او گل خوبی به ثمر رساند، بازیکن با کیفیتی است، به خوبی در آرسنال کار خواهد کرد.‌ امیدوارم به همین صورت ادامه بدهد.

همچنین مورینیو در خصوص آینده وی گفت:

من باور دارم او خواهد ماند. او بازیکن خوبی است و میتواند بنا به طبیعت بازی به صورت های مختلف به بازی گرفته شود.به همین دلیل است که میخواهیم بماند و به همین دلیل است که باور دارم او خواهد ماند.موقعیت ما به گونه ایست که تقریبا به هدف خود رسیده ایم. اما در فوتبال تقریبا کافی نیست. با این ک میدانم تقریبا در حال تحقق هدف خود هستیم ولی نمیتوانم خوشحال باشم و جشن بگیرم چون تقریبا کافی نیست.میخواهم کاغذ سفید با آرم یونایتد و امضای آقای اد وودوارد و مروان را ببینم.

گفتنی است که این بازیکن در ۲۱ بازی که برای منچستریونایتد به میدان رفته است آمار ۴ گل و ۱ پاس گل را از خود برجای گذاشته است

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

کنفرانس مورینیو پیش از دیدار مقابل برایتون/ رابطه خوب پوگبا و آقای سرمربی

ژوزه مورینیو یش از دیدار یکشنبه‌شب در ورزشگاه آمکس مقابل برایتون کنفرانس خبری خود را …

یک کامنت

  1. ۱۰۰ % . لیگ قهرمانان بدون من یو جذابیت نداره .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *