خانه / بازیکنان / اولویت اوترخت در جذب هافبک پریرا بود!

اولویت اوترخت در جذب هافبک پریرا بود!

روز چهارشنبه De Telegraaf  و AD اخبار مبنی برانتقال بازیکن یونایتد به اوترخت را تکذیب کردند.

یونایتد فنز – درحالیکه هر دوی آنها از منابع معتبر هلندی هستند اظهارات دی تلگراف عمدتا از استحکام بیشتری برخوردار بوده است. آی دی ادعا داشت آندرس پریرا این فصل را در اوترلخت خواهد بود و تمامی توافقات صورت گرفته است. این موضوع بسیار تعجب آور بود. Sport Witness مستمرا در انتهای هفته قبل و در طول این هفته بارها این مطلب را عنوان کرده بود که آندرس پریرا اطلاعی از این انتقال ندارد و باشگاه نیز این در این مورد اقدامی صورت نداده است.

در نقل و انتقالات مسائل به سرعت تغییر می کند. خصوصا در این برهه زمانی، ولی در روز چهارشنبه در مورد پریرا صحت نداشت. دی تلگراف اعلام کرد پس از آن که باشگاه هلندی درخواست یک هافبک را داشت متی ویلوک به صورت قرضی به این باشگاه می پیوندد.

و حالا هر دو منبع متفقا بیان کرده اند که ویلوک بعنوان بازیکنی جدید در اوترخت توپ خواهد زد و AD اضافه می کند اولویت اوترخت برای تقویت هافبک خود آندریاس پریرا بود اما بعد از مخالفت این مربی پرتغالی آنها به سراغ دیگر هافبک جوان قرمز های اولدترافورد رفتند.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

تابستان پر تکاپوی یونایتد; از دفاع تا حمله

از پیشنهاد شدن بیل به یونایتد توسط یورک تا کولیبالی ۷۰ میلیونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *