یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

فشار مورینیو به باشگاه جهت حفظ مروان فلینی

با توجه به این که قرارداد این بازیکن در پایان فصل به اتمام خواهد رسید مسئولین باشگاه بر آنند تا جهت تمدید، با وی به توافق برسدند.

یونایتد فنز – خوزه مورینیو به خوبی ثابت کرده است که ماندن وی در اولدترافورد چقدر برای تیم اهمیت دارد. با وجود این که وی تابستان به صورت آزاد می تواند یونایتد را ترک کند اما باشگاه خروج او در ژانویه را پشتیبانی نخواهد کرد و از طرفی مورینیو امیدوار است بتوانند راهی برای ماندن این هافبک 30 ساله فراهم آورند. هر چند که او چهار ماه پیش اولین پیشنهاد را برای تمدید قراردادش رد نمود و پس از آن مذاکرات همچنان ادامه داشته است.

کاملا قابل درک است که مروان هنوز تصمیم قطعی برای آینده خود نگرفته باشد، با وجود اصرار یونایتد به ماندن، دیگر باشگاه های داخلی و اروپایی نیز وضعیت او را تحت نظر داشته اند، از جمله بشیکتاش که تا حد زیادی با وی در ارتباط قرار دارد.

این اواخر فلینی دفعات زیادی با مصدومیت رو به رو بود در حدی که در سه ماه پایانی سال تنها 148 دقیقه فرصت بازی برای یونایتد را به دست آورد. این ملی پوش بلژیکی در اوایل دوران حضور خود در یونایتد پس از انتقالی 27/5 میلیون پوندی از اورتون شرایط سختی را تجربه کرد اما پس از ورود مورینیو تبدیل به یکی از مهره های کلیدی در برنامه های این مربی شد.

با وجود تصمیم مایکل کریک برای بازنشستگی در انتهای فصل، که البته قرار دادش نیز به پایان خواهد رسید، مورینیو نمی خواهد در شرایطی قرار گیرد که مجبور باشد برای دو هافبک مجرب خود به طور هم زمان دنبال جانشین بگردد. کریک دراین فصل تنها یک بار آن هم در مقابل برتون آلبیون در جام اتحادیه به میدان رفت و پس از آن برای ناراحتی قلبی جرئی تحت عمل و معالجه قرار گرفت، با این وجود وی در حال تمرین می باشد و یه زودی به میادین باز می گردد.

 

منبع: The Telegraph

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x