فرناندز: من چیز های زیادی از کریک یاد می گیرم؛ ما برای قهرمانی تلاش می کنیم و قدرت تیم های دیگر اهمیتی ندارد

مصاحبه ستاره پرتغالی شیاطین سرخ را می توانید در ادامه بخوانید.

یونایتد فنز – برونو فرناندز در مورد مربی منچستریونایتد، مایکل کریک، گفت:

من با فرد صحبت می کردم و قصد داشتم به او بگویم که بازی کریک در تمرینات را تماشا کن و همان کار را انجام بده، اما فکر کردم این غیرمنصفانه است و بنابراین آن را نگفتم. شما می دانید که او پاس های هوشمندانه می دهد، بیشتر اوقات تصمیم درستی می گیرد و به این نوع بازیکنان نیاز دارید.

من چیزهای زیادی از مایکل یاد می گیرم و او یکی از افرادی است که دوست دارم به حرف هایش گوش کنم، زیرا بازیکن بزرگی بوده، جام های زیادی را برای این باشگاه به دست آورده و شما باید از این بازیکنان درس بگیرید.

وی پیرامون تاریخ باشگاه و ذهنیت بازیکنان و کادر فنی ادامه داد:

برای باشگاهی مانند منچستریونایتد مدت زمان طولانی است که قهرمان لیگ برتر نشده ایم. به عقیده من این دوران خیلی طولانی است بنابراین شما باید ذهنیت لازم را داشته باشید. همه بازیکنان و کادر فنی برای قهرمانی در لیگ برتر تلاش می کنیم و فکر می کنم این ذهنیت را داریم.

من به منچستر آمدم تا جام ها را بدست آورم. شما در یکی از بزرگترین باشگاه های جهان بازی می کنید. این باشگاه در گذشته تاریخ سازی کرده است، تاریخی شگفت انگیز.

مرد ۲۶ ساله پرتغالی درباره قدرت سایر تیم ها اظهار داشت:

از نظر من قدرت تیم های دیگر اهمیتی ندارد. مردم ممکن است بگویند آنها از ما بهتر هستند و ترکیب اصلی و ذخیره بهتری نسبت به ما دارند، مردم می توانند هر آنچه را که به عقیده خود درست است، بیان کنند، من اهمیتی نمی دهم.

او در نهایت از مایکل کریک تعریف کرد و گفت:

شاید کریک از آن دست بازیکنانی نباشد که بچه ها آنها را تماشا کنند و بگویند، من می خواهم مانند او شوم، اما وقتی یکی از این نوع بازیکنان در تیم شما باشد، می دانی که او هیچ پاس اشتباهی نخواهد داشت.

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

دیلی میل: اریک بایلی آماده ی ترک یونایتد در تابستان ۲۰۲۱

احتمالا مدافع ساحل عاجی و محبوب یونایتد در تابستان از این تیم جدا می‌شود. ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + پنج =