فرناندز: باید از بازی مقابل کوپنهاگن، بهتر عمل کنیم؛ وقتی به باشگاه آمدم اوله با من صادق بود
فرناندز: باید از بازی مقابل کوپنهاگن، بهتر عمل کنیم؛ وقتی به باشگاه آمدم اوله با من صادق بود

فرناندز: باید از بازی مقابل کوپنهاگن، بهتر عمل کنیم؛ وقتی به باشگاه آمدم اوله با من صادق بود

یونایتد فنز – منچستریونایتد تا ساعاتی دیگر در یک دیدار حساس در نیمه نهایی لیگ اروپا به مصاف سویا خواهد رفت. در همین خصوص برونو فرناندز یکی از بهترین های این تورنمنت اروپایی مصاحبه ای را انجام داده است.

 

این هافبک پرتغالی متعقد است یونایتد باید بازی بهتری نسبت به دیدار مقابل کوپنهاگن انجام دهد:

سویا تیمی است که به قهرمانی در این تورنومنت و رسیدن به نیمه نهایی آن عادت دارد. ما می دانیم که شروع بازی از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود چون دقایق ابتدایی حیاتی هستند. باید از تیمی که در برابر کپنهاگن قرار گرفت، قوی تر باشیم.

آقای گل فعلی لیگ اروپا در خصوص سبک بازی خود گفت:

در طول سال ها من توانایی های خودم را ارتقا دادم و به دنبال پیشرفت بودم. وقتی ما توپ را از دست می دهیم، تلاش میکنم اولین نفری باشم که به آن واکنش داده و سایر مهاجمان را صدا کنم تا به من کمک کنند که مجددا مالکیت را به دست آوریم.

 

مشخصا برای من بسیار مهم است تا بازیسازی کنم، صاحب توپ باشم و به هم تیمی هایم پاس بدهم تا بتوانند گل بزنند. من پاس گل داده ام ولی با توجه به کیفیت مهاجمان می‌توانستم بیشتر از این‌ها گل بسازم. فکر میکنم با توجه به کیفیت بازیکنانی که در خط حمله داریم می توانم وضعیت خودم را ارتقا دهم.

 

فرناندز در پایان افزود:

وقتی به باشگاه آمدم سرمربی با من خیلی صادق بود. او به من گفت نترسم، خودم باشم، به ریسک کردن ادامه دهم و همان ذهنیت قبلی خودم را حفظ کنم تا بتوانم در زمین بازیسازی کنم. آیا می توانم به عنوان بهترین گلزن لیگ اروپا رقابت را تمام کنم؟ اگر با فتح جام قهرمانی همراه باشد، آن موقع عالی خواهد شد.

۰

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

آنالیز: هری مگوایر، بازی‌سازی از قلب خط دفاعی؛ لطفاً احترام قائل شوید!

این گفته که منچستریونایتد تیمی هجومی‌تر از قبل شده، چندان هم بیراه نیست. در این راه مدافعین میانی منچستریونایتد نقش مهمی ایفا کرده‌اند.

یک دیدگاه

  1. تنها بازیکن به علاوه مارسیال و رومرو تلاش میکنین
    چقدر اون راشفورد حرومی موقعیت گل نکرد

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − 2 =