مقاله:فرصت مناسب برای هفت بازیکن منچستریونایتد

پس از تعویق بازی روز یکشنبه با لیورپول به دلیل اعتراضات هواداران بر علیه مالکان باشگاه، لیست برنامه بازیهای منچستر یونایتد دچار تغییرات شد.

یونایتد فنز – با فرض اینکه همه مسابقات زیر سر موعد مشخص شده برگزار شود، یونایتد یک برنامه شلوغ و دیوانه وار را پشت سر خواهد گذاشت. بعد ازبازی برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا مقابل رم که امشب برگذار مشود شیاطین هفته آینده بازی های گسترده ای برگزار می کنند، آنها روز یکشنبه با استون ویلا، سه شنبه با لستر و پنجشنبه با لیورپول بازی می کند.

برنامه بازیهای باقی مانده یونایتد تا آخر فصل :

  1. رم (مهمان)  ۱۶ اردیبهشت
  2. استون ویلا (مهمان)  ۱۹ اردیبهشت
  3. لسترسیتی (میزبان)  ۲۱ اردیبهشت
  4. لیورپول (میزبان)  ۲۳ اردیبهشت
  5. فولهام  (میزبان)  ۲۸  اردیبهشت
  6. ولوز (مهمان)  ۲ خرداد
  7. فینال لیگ اروپا (گدانسک لهستان)  ۵ خرداد

این فرصتی مناسبی برای آن دسته از بازیکنان یونایتد است که زیاد از آنها در طی فصل استفاده نشده است. زیرا اغلب اوقات سولشر به یک تعداد از بازیکنان اعتماد کرده است. یونایتد از بازیکنان باکیفیتی برای کنار آمدن با این چالش برخوردار است، اما آیا ترکیب چرخشی مناسبی از بازیکنان برای هر بازی انتخاب می شود یا خیر.

قطعا مسابقه دادن در پنج روز مقابل ویلا، لستر و لیورپول خصوصاً با توجه به کیفیت مختلف آنها بسیار طاقت فرسا است. با توجه به این موضوع هفت بازیکن یونایتد از شانس بالایی برای حضور بیشتر در ترکیب تیم برای اثبات شایستگی های خود طی این برنامه پرفشار برخوردارند.

۱.فن د بیک

دقایق بازی در لیگ برتر طی این فصل: ۳۳۲

این بازی ها می تواند شانسی باشد که فن د بیک نیاز دارد تا خود را به عنوان بازیکن اصلی یونایتد معرفی کند. حداقل در یکی از این بازی ها برونو فرناندز استراحت می کند و به بازیکن هلندی فرصت داده می شود تا پا به میدان بگذارد.

۲. الکس تلس

دقایق بازی در لیگ برتر طی این فصل: ۵۱۲

تلس از زمان پیوستن به شیاطین سرخ با توجه به عملکرد لوک شاو مجبور شد نیمکت نشین شود. اینکه او چند بازی از سه بازی هفته بعد تیم در لیگ را انجام دهد، به نمایش امشب او مقابل رم بستگی دارد.

۳. آماد دیالو

دقایق بازی در لیگ برتر طی این فصل: ۰

آماد هنوز منتظر اولین بازی خود در لیگ برتر است و مطمئناً بزودی با توجه به اینکه کسب سهمیه لیگ قهرمانان سال بعد تیم تقریبا قطعی به نظر می رسد، این امکان به وجود خواهد آمد. آماد می تواند از این فرصت استفاده کند و شایستگی های خود را اثبات کند. او برای تیم زیر ۲۳ سال باشگاه پر جنب و جوش بوده و شایسته بازی برای تیم اصلی است.

۴. اکسل توانزبه

دقایق بازی در لیگ برتر طی این فصل: ۱۳۲

اکسل تنها بازی که در ترکیب اصلی یونایتد در این فصل قرار گرفت، شکست مقابل شفیلد یونایتد بود. اگر فرصتی پیدا کند مشتاقانه به دنبال جبران اشتباهات خود خواهد بود.

۵. برندون ویلیامز

دقایق بازی در لیگ برتر طی این فصل: ۷

این فصل با توجه به عملکرد ون بیساکا و لوک شاو، برندون ویلیامز کاملا فراموش شده بود، به نظر می رسد او بصورت قرضی در تابستان از باشگاه جدا شود. اگر ون بیساکا نیاز به استراحت داشته باشد، وی محتمل ترین گزینه برای پر کردن جای او است.

۶. خوان ماتا

دقایق بازی در لیگ برتر طی این فصل: ۳۳۸

ماتا در سال ۲۰۲۱ بازی از لیگ را در ترکیب اصلی شروع نکرده است. این به زودی ممکن است تغییر کند. او می تواند ظرف دو هفته آینده نقش چرخشی مهمی داشته باشد و شانس خود را برای شروع حداقل یک بازی در ترکیب اصلی امتحان کند. این یک فرصت مناسب است تا دوباره در زمین بازی تاثیرگذاری او بر عملکرد تیم را ببینیم.

۷. اریک بایلی

دقایق بازی در لیگ برتر طی این فصل: ۶۳۷

فقط مصدومیت می تواند باعث شود که اریک بیلی در هفته آینده در این سه بازی نباشد. او می تواند در دو تای آنها بصورت ثابت بازی کند، البته اگر امشب در برابر رم در صورت حضور در ترکیب دچار مصدومیت نشود.

منبع:UNITEDInFOCUS

۰

درباره ی الیاس مرادی

1397/01/04

مطلب پیشنهادی

ماتا پیشنهاد تمدید را به طور جدی بررسی می کند

خوان ماتا پیشنهاد تمدید قرار داد را به طور جدی بررسی می کند، او که …

یک دیدگاه

  1. فن ده بیک و دیالو واقعا فوق العاده هستن و درک نمیکنم که چرا بازی نمیکنن

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =