خانه / هیچکدام / فرصت خوب منچستریونایتد و چلسی برای خرید لیندلف

فرصت خوب منچستریونایتد و چلسی برای خرید لیندلف

در حال جاضر فرصت خوبی برای مشتریان ویکتور لیندلف پیدا شده است. 

یونایتد فنز- با وجود بند آزادسازی ۳۰ میلیون یوروئی در قرارداد لیندلف با بنفیکا هر روز مشتریان تازه ای در اروپا پیدا میکند.

آ بولا لیستی از مشتریان ویکتور لیندلف پخش کرده که در آن نام پی اس جی، چلسی، منچستریونایتد ، یوونتوس، اینتر، ناپولی و ولفسبورگ دیده میشود.

با وجود بیشتر شدن مشتریان لیندلف باشگاه بنفیکا به فکر تمدید قرارداد این مدافع جوان سوئدی افتاده است. این معامله در شرف رخ دادن است و با این وجود قیمت آزادسازی او به ۶۰ میلیون یورو میرسد. بنفیکا قصد دارد که هر چه سریع تر این کار را انجام دهد تا با فروش مدافع آینده دار خود ضرر نکند.

آنتونیو کونته و ژوزه مورینیو هر دو مطلع اند که با وجود فروش های احتمالی نیاز به تقویت در خط دفاع دارند. باشگاه منچستریونایتد و چلسی نیز در رقابت برای جذب لیندلف هستند و باید از تمدید نکردن او تا به این موقع استفاده کنند تا مجبور به پرداخت مبلغ هنگفتی نشوند.

باشگاه بنفیکا از همین تابستان در پی فروش مدافع سوئدی خود به قیمت ۶۰ میلیون یورو بود و با پیشنهاد های کمتر مقاومت کرد تا در این تابستان او را از دست ندهد. با وجود کمتر بازی کردن او در این فصل باشگاه های بزرگ میتوانند بند آزادسازی او را فعال کنند و باشگاه بنفیکا نیز میخواهد با پیشنهاد جدید تمدید قرارداد لیندلف از انتقال او سود بیشتری نسیب خود کند.

 

درباره ی امیر محمد جمالی

امیر محمد جمالی
سلام ، من امیرمحمد جمالی هستم. دو سال نویسنده وبلاگ های بازی رایانه بودم ، دو ساله که تو حیطه ورزشی فعالیت میکنم. من به مجموعه یونایتد فنز اومدم تا به شما هواداران منچستریونایتد خدمت کنم... با تشکر

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *