فرصت خوب آنتونی مارسیال در برابر شفیلدیونایتد؛ شروعی دوباره برای مهاجم فرانسوی؟

برخلاف سال گذشته، فصل ۲۰۲۰/۲۱ بسیار ناامید کنندانه بوده است، مهاجم فرانسوی مهره کلیدی برای شیاطین سرخ بوده و باید هرچه سریع تر خودش را پیدا کند.

مارسیال تنها دو گل تا به اینجا به ثمر رسانده که آخرین گل او ۶ هفته پیش بود. خوشبختانه جمعه شب، یونایتد برابر حریفی قرار می گیرد که برای او عالی است؛ شفیلد یونایتد.

مارسیال فصل گذشته در طی پیروزی ۳_۰ شیاطین سرخ مقابل شفیلد، توانست اولین هت تریک دوران حرفه ای خود را انجام دهد.

این یک لحظه بزرگ برای مارسیال بود. او مقابل دروازه بی رحم نشان داد. بعد از این مسابقه، مارسیال در شش بازی لیگ، ۳ گل و در سه بازی لیگ اروپا، یک گل به ثمر رساند. این مسئله باعث نگرانی نشد زیرا او با ۲۳ گل زده، بهترین گلزن یونایتد در فصل ۲۰۱۹/۲۰ لقب گرفت.

در فصل جدید آنتونی در طی ۱۲ بازی، تنها دو گل زده و همچنین در تیم ملی فرانسه هم عملکرد بدی داشته است.

بازی مقابل شفیلدیونایتد می تواند فرصتی ایده آل برای او باشد. او پس از کارت قرمز و محرومیت سه چلسه ای اول فصل و در ادامه مصدومیت جدیدش، بازی های زیادی را از دست داد از جمله بازی سرنوشت ساز مقابل لایپزیش که در نهایت با باخت شیاطین سرخ همراه شد.

هیچ یک از این ها بهانه ای برای عملکرد بسیار بد او مقابل وست بروم و پاریس سن ژرمن نیست، مرد فرانسوی باید خودش را پیدا کند.

خط حمله یونایتد بدون او در برابر منچسترسیتی ناتوان بود. قدرت حمل و نگهداری توپ مارسیال از رشفورد و میسون گرینوود بالاتر است، او به یونایتد کمک می کند به عنوان یک تیم بهتر عمل کنند. دیگر هیچ وقفه بین المللی، مصدومیت یا محرومیت وجود ندارد. مارسیال باید شروع به کار کند.

با وجود ادینسون کاوانی، آنتونی دیگر به صورت خودکار در ترکیب قرار نمی گیرد، او باید پا را فراتر گذاشته و برای جایگاه خود مبارزه کند. این هفته زمانی ایده آل برای او است. شفیلد یونایتد ضعیف شده و اعتماد به نفس پایینی دارد، آن ها از مارسیال ترس خواهند داشت.

یک هت تریک دیگر می تواند همه چیز را برای مارسیال تغییر دهد.

منبع: United In Focus

۰

درباره ی حسین اسدی

red devills since 2006

مطلب پیشنهادی

پریرا آماده قطع رابطه با یونایتد

آندریاس پریرا آماده قطع رابطه با منچستریونایتد است. ۰

یک دیدگاه

  1. گل به خودی نزنه هتریک پیشکش👹🤮

    ۰
  2. متن کاملی بود حسین عزیزبهترین نویسنده سایت🤩🤩

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =