دوشنبه , مرداد ۱ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان قرضی / فرصتی دوباره برای آندرس پریرا

فرصتی دوباره برای آندرس پریرا

این بازیکن جوان در والنسیا نیز به دنبال مجالی برای احیا توانایی های خود می گردد.

یونایتد فنز – پس از مصدومیت گونچالو گوئدس به نظر می آید باز هم مانند ماه گذشته فرصتی نصیب پریرا خواهد شد که حضور پر رنگ تری در میادین داشته باشد. بر اساس گزارشات Deporte Valenciano این هافبک پس از عزیمت به اسپانیا باز هم با مشکل کمبود زمان بازی رو به رو بوده و نتوانسته است جایگاه خود را در ترکیب اصلی به دست آورد و همان گونه که شاهد بودیم در جدال با بارسلونا تنها ۸ دقیقه در میدان حاضر شد. اما بار دیگر این امکان ایجاد شده است که در سن ۲۱ سالگی توانایی های خود را به نمایش بگذارد.

اما مساله اینجاست که مهلت رو به پایان است و این انتقال قرضی سود چندانی نصیب این بازکن نکرده است، خروج او از اولدترافورد با این هدف صورت گرفت که تحت مربیگری خوزه مورینیو آن طور که باید به کار گرفته نمی شد و راه حل آن بود که چند صباحی در تیمی دیگر مشغول باشد، اما متاسفانه در طی این مدت فقط چیزی در حدود ۵۰۰ دقیقه زمان در اختیار او قرار گرفت.

از طرفی منچستر یونایتد به تازگی تمامی مهره های موجود را در اختیار گرفته است و مورینیو در حال آزمودن ترکیب زلاتان در کنار لوکاکو می باشد، با این وجود احتمال استفاده از این هافبک برزیلی پیش از پیش کم خواهد شد. به نظر می رسد پریرا در مورد انتقال به والنسیا تصمیمی نادرست گرفته باشد چرا که در صورت بازگشت به منچستر شرایطی سخت تر از گذسته خواهد داشت. البته که این موضوع می تواند کاملا تغییر یابد اما چیزی که مشخص است این است که آندرس پریرا می بایست از این فرصت به دست آمد نهایت استفاده را به عمل آورد.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

استیو بروس: توانزبه آینده ی درخشانی در منچستریونایتد دارد

سرمربی تیم استون ویلا پس از جذب توانزبه صورت قرضی به تحسین از او پرداخته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *