فرد: لستر تیم بسیار خوبی است؛ واردی شانسی آقای گل نشده است
فرد: لستر تیم بسیار خوبی است؛ واردی شانسی آقای گل نشده است

فرد: لستر تیم بسیار خوبی است؛ واردی شانسی آقای گل نشده است

یونایتد فنز – کمتر از ۳۰ ساعت تا آغاز بازی مهیج منچستریونایتد و لستر سیتی باقی مانده است. فرد رودریگز هافبک نیمکت نشین شده ی یونایتد، حریف بعدی این تیم را مورد ستایش قرارداده است.

 

لستر سیتی:

 مدتی لستر برای قهرمانی می جنگید اما آنها به مرور زمان افت کردند. روباه ها تیم بسیار بسیار خوبی هستند و بازیکنان خوبی دارند. ما برای آنها احترام قائلیم اما برای برد به آنجا می رویم.

جیمی واردی:

جیمی واردی به طور شانسی آقای گل نشده است. او بازیکن معرکه ای است و فصل فوق العاده ای را گذرانده است. ما باید مراقبش باشیم و بازیکنان دفاعی خیلی خوبی داریم که توانایی مهار وی را دارند.

 

هری مگوایر:

هری مگوایر حتما احساس فوق العاده ای خواهد داشت چراکه او به دیدار هم تیمی های قدیمی خود بازمیگردد. او مدت زمان زیادی در آنجا حضور داشته بنابراین دوستان زیادی در آنجا دارد. اما او اکنون بازیکن منچستر است و هر کاری برای تیمش انجام میدهد. این موضوع که وی قبلا در آنجا بازی میکرده ممکن است به سود ما باشد.

 

لیگ قهرمانان اروپا:

ما هر سال باید در لیگ قهرمانان حضور داشته باشیم زیرا باشگاه بزرگی هستیم. بنابراین بازگشت به لیگ قهرمانان برای بازیکنان و باشگاهمان بسیار مهم است. بازگشت به لیگ قهرمانان چیزی است که باشگاه و بازیکنان شایسته آن هستند و بسیار عالی خواهد شد اگر این اتفاق بیافتاد و ما به دنبال پیروزی در لیگ قهرمانان فصل بعد خواهیم بود.

۰

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

کلیپ سنتر: مروری بر عملکرد منچستریونایتد در لیگ برتر ۲۰۰۷/۰۸

کلیپی بلند از عملکرد منچستریونایتد در لیگ ۲۰۰۷/۰۸ ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =