فرد: تساوی مقابل لیورپول طعم تلخی داشت.
فرد: تساوی مقابل لیورپول طعم تلخی داشت.

فرد: تساوی مقابل لیورپول طعم تلخی داشت.

یونایتدفنز- هافبک برزیلی منچستریونایتد پس از تساوی ۱-۱ روز یکشنبه برابر لیورپول با رسانه های برزیلی به گفتگو پرداخت. هافبک ۲۶ ساله اذعان دارد حس بسیار خوبی از بازی در منچستر دارد علیرغم گل ناراحت کننده دقایق پایانی بازی که منجر به کسب تساوی شد.

 

وی در گفتگو با ESPN برزیل اظهار داشت:

ما بسیار خوب وارد بازی شدیم. با تمرکز وارد شدیم. ما تمام هفته با این ذهنیت کار کردیم که این یک مسابقه تعیین کننده است. در نتیجه ما یک بازی بسیار خوب انجام دادیم، نیمه اول فوق العاده ای داشتیم و توانستیم با زدن یک گل در نتیجه بازی اثرگذار باشیم.

 

اما متاسفانه ما در آخر یک گل دریافت کردیم. این اندکی کام ما را تلخ کرد، اگرچه لیورپول بیشتر صاح توپ بود. اما به لحاظ تاکتیکی ما خیلی خوب بازی کردیم. اما مطمئنا آن نتیجه ۱-۱ طعم تلخی داشت.

 

فرد عملکرد منچستریونایتد را بسیار پسندیده است و معتقد است تیم سرانجام به فرم خوبی رسیده است تا در بازیهای آینده لیگ جزیره نتایج مطلوبی را کسب کند.

 

 

وی ادامه داد:

اما این بخشی از فوتبال است. من معتقدم ما دوباره خوب فوتبال بازی کردن را از سر گرفتیم و این برای ما خوب است.

 

فرد یکی از بازیکنان برزیلی است که روی کین به خاطر استقبال او از بازیکنان تیم حریف در تونل، قبل از مسابقه از وی انتقاد کرده بود.

 

همینطور روبرتو فیرمینو در مصاحبه با ESPN،از حرکت خودش و هافبک یونایتدها دفاع کرده بود و ادعا کرده بود که همه آنها در خارج از زمین دوست هستند و همینطور میدانند که چگونه رفتار و ذهنیت خود را هنگام آغاز بازی تغییر دهند.

 

منچستریونایتد اکنون به صربستان سفر میکند تا روز پنجشنبه در برابر پارتیزان بلگراد در چارچوب رقابتهای لیگ اروپا قرار بگیرد. پس از آن به آنجلیای شرقی میروند تا در هفته دهم لیگ جزیره مقابل نوریچ بازی کنند.

درباره ی parsasiahpoosh

مطلب پیشنهادی

من می خواهم در اینجا تاریخ ساز شوم!

در آستانه ی فینال کوپا آمریکا فرد در مصاحبه ای درباره ی بازی برای یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 10 =