فردیناند: نباید توقع داشته باشیم که مشکلات در یک شب برطرف شوند
فردیناند: نباید توقع داشته باشیم که مشکلات در یک شب برطرف شوند

فردیناند: نباید توقع داشته باشیم که مشکلات در یک شب برطرف شوند

یونایتد فنز – ریو فردیناند مدافع سابق منچستر یونایتد و هم تیمی سابق سرمربی کنونی یونایتد خواهان این است که به سولشر زمان داده شود.

 

فردیناند در این باره گفت:

امکان ندارد که باشگاه فکر کرده باشد که در این مسیر برای منچستر یونایتد فرش قرمزی پهن شده و آنها کار آسانی در پیش رو دارند، آنها انقدر ساده‌لوح نیستند که توقع داشته باشند این موقعیت در طی یک شب کاملا برطرف شود.

 

وی در ادامه افزود:

قطعا این مسیری است که شامل تحمل درد و رنج بسیاری می‌شود، موقعیت هایی در این راه هستند که نتایج بر وفق مراد ما پیش نرود، به خصوص با توجه به استراتژی جدیدی که باشگاه پیش گرفته و به استفاده از بازیکنان جوان روی آورده است.

به همین دلیل است که من فکر میکنم یک تغییر ناگهانی و در مسیری آسان غیر محتمل است، واقعا از اینکه روزنامه‌ یا برنامه ای را باز میکردم و درون آن خبری در مورد پیشرفت ناگهانی سولشر میخواندم، شگفت زده می‌شدم.

درباره ی MehrzadMz

مطلب پیشنهادی

من می خواهم در اینجا تاریخ ساز شوم!

در آستانه ی فینال کوپا آمریکا فرد در مصاحبه ای درباره ی بازی برای یونایتد …

۳ دیدگاه

  1. مربیی که تاکتیک نداره چرا باید بهش فرست داد اگر به وقت دادن بود باید به فنخال میدادن نه سولشر اون مردک آخرت استراتژی بود وقت ندادن این وقت بدن که چی بشه مورینیو رو فقط ندادن این بدن که چی بشه تیم حتما باید بره چمپیونز شیپ تا اینا حالیشون بشه

  2. اگه قراره به این فرصت بدن باید به مورینیو میدادن و بازیکنای مورد نظرش رو براش میگرفتن
    سولسشر اززش اعتمادی که بهش شد رو‌نداشت

  3. مربی باید جذبه داشته باشه که بازیکن نطق نکشه کاری که فرگی میکرد فرگی کسی بود که روی کین و کانتونا رو سر جاشون میشوند با کفش تو سر بکهام میزد رونالدو رو ی هفته از تمرینا محروم کرد بعد میگن چرا تیم فرگی خوب بازی میکرد سولشر نصف فرگی جذبه داشت الان این کیسه های آنفیلد با استخون خورده بودیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 4 =