دوشنبه , مرداد ۱ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان اسبق / فردیناند: لوکاکو می بایست سختگیرانه تر عمل کند

فردیناند: لوکاکو می بایست سختگیرانه تر عمل کند

وی با اینکه شش بازی متوالی در امر گلزنی ناکام مانده است، در دیدار اخیر دو بار از زدن پنالتی محروم شد.

یونایتد فنز – در پی کسب پیروزی ۲-۰ در مقابل بنفکا یونایتد خود را در آستانه حضور در مرحله خذفی لیگ قهرمانان قرار داد، در این بازی دو پنالتی به سود یونایتد ایجاد شد که اولی توسط مارسیال از دست رفت و دومی بوسیله بلیند تبدیل به گل گردید. ریو فردیناند عقیده دارد که لوکاکو در این مورد می بایست خودسری و پافشاری بیشتری انجام می داد، دقیقا همان کاری که فن نیستل روی و آلن شیرر در شرایط مشابه صورت می دادند.

فردیناند در مصاحبه با Sunday Times چنین اظهار دارد:

” من دوست داشتم که او برای زدن یکی از پنالتی ها پافشاری بیشتری می نمود، مارسیال اولی را زد که دروازه بان آن را مهار کرد و مورینیو تصمیم گرفت دومی به دالی بلیند واگذار شود، اما لوکاکو باید توپ را برمی داشت و می گفت: برای من اهمیتی ندارد که مربی چه دستوری داده است، من شماره ۹ هستم و نیاز به گلزنی دارم، توپ را به من بده. شما فکر می کنید فن نیستل روی بیخیال دو پنالتی می شد؟ یا حتی آلن شیرر؟ به هیچ وجه امکان نداشت. “

وی عقیده دارد در صورتیکه مورینیو چاشنی لازم را برای لوکاکو فراهم آورد او به سرعت اعتماد بنفس سابق خود را بدست آورده و به فرم ایده آل خود باز می گردد. او می افزاید:

” من به شدت او را تحسین  می کنم، در مقابل او بازی کرده ام، او یک هیولاست. می بایست مدافعین را روی دوش خود اندازد و تا درون دروازه حمل کند. چنین توانی را دارد، همین قدر قدرتمند است. او تنها نیاز به مهمات و همیاری دارد، به همین دلیل معتقدم با وجود مارسیال و راشفورد در خط حمله سه نفره درخشش بیشتری خواهد یافت. “

یونایتد بر آن است امروز با شکست چلسی در خانه حریف فشار را بر منچسترسیتی بیش از پیش وارد نماید.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

میچل: به دنبال تحت تاثیر قرار دادن دیگران هستم

بازیکن جوان منچستریونایتد که در بازی مقابل کلاب آمریکا از ابتدا در ترکیب قرار گرفت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *