فردریکو رودریگس د پائولا سانتوس؛ جنگجوی خارج از دید شیاطین سرخ برابر فولام

یکی از باثبات ترین بازیکنان منچستر یونایتد، مرد سیه چرده میانه میدان است. نگاهی داریم به عملکرد او مقابل فولام در نهمین پیروی خارج از خانه این فصل منچستریونایتد.

یونایتد فنز – پل پوگبا پس از به ثمر رساندن گل پیروزی بخش برابر فولام، مرکز توجهات شد، گل او قابل تقدیر است اما نباید از عملکرد زوج او در خط میانی غافل شد. قابل درک است، او یک گل سه امتیازی خارج از محوطه به ثمر نرساند اما عملکرد او قابل توجه است.

فرد و پوگبا ترکیبی غیر معمول در خط هافبک بودند که در گذشته موفقیت چندانی کسب نکرده اند. هردو بازیکن مصمم بودند در کریون کاتیج بار دیگر خود را ثابت کنند.

لحظه ای در دقیقه ۸۳، تعهد کامل او را نشان داد. او در حالی که برای مالکیت می جنگید، دو بار توسط بازیکنان فولام از توپ دور شد اما هر دو بار برگشت و به جنگ ادامه داد. یونایتد کلیپ این صحنه را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد که با کلیک در اینجا می توانید کلیپ درگیری را مشاهده کنید.

اگر تنها یک ویدیو برای نشان دادن شخصیت فرد در زمین وجود داشته باشد، همین کلیپ است. این شخصیت بارز او است. درگیر و جنگنده، فرد هیچوقت تسلیم نمی شود و تمام تلاش خود را به کار می گیرد.

بازیکن ۲۷ ساله در برابر فولام سه تکل، یک قطع توپ و حتی دو موقعیت گلزنی ایجاد کرد. این یک عملکرد عالی بود.

آیا فرد مقابل لیورپول بازی خواهد کرد؟

یونایتد به اندازه کافی گزینه های هافبک خوبی دارد که ممکن است فرد و پل پوگبا در مقابل لیورپول استراحت کنند. اوله می تواند نمانیا ماتیچ ، اسکات مک تومینای و دونی ون دی بیک را به زمین بیاورد و در خط هافبک تغییر ایجاد کند.

این ممکن است به برنامه های چند روز بعد یونایتد برابر شفیلد یونایتد در لیگ برتر بستگی داشته باشد. اگر سولشر قصد نداشته باشد بار دیگر از زوج فرد_پوگبا در مقابل شفیلد استفاده کند، یکی از آن ها، احتمالا فرد، در برابر لیورپول بازی خواهد کرد.

در حال حاضر دقیقاً می دانیم که اگر فرد بازی کند، چه انتظاری باید از او داشته باشیم.

منبع: United In Focus

۰

درباره ی حسین اسدی

red devills since 2006

مطلب پیشنهادی

تمایل منچستر یونایتد به فروش آنتونی مارسیال

گفته می شود شیاطین سرخ احتمال فروش مارسیال در پنجره نقل و انتقالات پیش رو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =