دوشنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / نقل و انتقالات / غیبت مینا در تمرینات بارسا

غیبت مینا در تمرینات بارسا

یری مینا که به احتمال غریب به یقین در تابستان جاری از بارسلونا جدا خواهد شد امروز در تمرینات بارسلونا در کنار تیم حضور نداشت.

یونایتد فنز- به گزارش Marca به زودی یری مینا به یکی از سه باشگاه منچستریونایتد، لیون یا اورتون خواهد پیوست.

در نسخه ی چاپ سه شنبه ی این روزنامه گفته شده است که مدافع کملبیایی با تیم بارسلونا تمرین نمیکند. بارسلونا در کنفرانس های مطبوعاتی معمولا مصدومان را اعلام میکند اما در این مورد هنوز خبری منتشر نشده است و به نظر میرسد مسئله چیز دیگری است.

روزنامه ی Marca مدعیست که طبق برنامه یری مینا قرار بود امروز با بقیه ی اعضای تیم تمرین کند اما غیبت او نشانگر این است که اتفاقاتی در حال وقوع هستند.

در حالی که منچستریونایتد، لیون و اورتون در رقابت برای جذب او هستند، همانند دیروز گفته شد که هنوز توافقی با هیچ کدام از باشگاه های مذکور حاصل نشده است. بارسلونا بر روی مبلغ درخواستی ۴۰ میلیون یورویی خود اصرار دارد و باشگاه های مشتاق، شاید آنقدر مشتاق نیستند که چنین رقمی را پرداخت کنند.

بارسلونا با وجود جذب لنگلت از سویا در اوایل تابستان، نیازی به مینا ندارد. روزنامه ی مذکور به این مورد اشاره نکرده است که ممکن است مینا خود دست به کار شود و با فشار به باشگاه آنها را مجبور به کاهش مبلغ درخواستی کند.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

ناامیدی اتلتیک بیلبائو از جذب آندر هررا

باشگاه اسپانیایی حالا از جذب هررا منصرف شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *