خانه / هیچکدام / غیبت مشکوک والنسیا!

غیبت مشکوک والنسیا!

مورینیو در مورد غیبت والنسیا توضیحاتی را ارائه داد

یونایتدفنز-شرایط والنسیا پس از اینکه او در لیست بازیکنانی که شنبه شب به هتل لووری رفته بودند نبود و او سومین غیبت خود در این ماه را در بازی مقابل برنلی تجربه کرد، مورد توجه قرار گرفت. والنسیا پیش از بازی یک پیغام مرموز در شبکه های اجتماعی منتشر کرد که به این معنی بود؛ وقتی شما فکر میکنید که همه چیز مرتب است و اوضاع خوب پیش میرود، ناگهان اتفاقی می افتد که آن را خراب میکند. ولی پس از پیروزی برابر برنلی پیام دلگرم کننده تری منتشر کرد. این بازیکن ۳۱ ساله نوشت:

تبریک به همه ی هم تیمی هایم، ما همچنان تلاش میکنیم. زندگی پر از اتفاقات غیر منتظره است، اگر شما در امتحان کردن چیز های مختلف و انجام دادن کار های گوناگون ریسک نکنید هرگز نخواهید فهمید که چه اتفاق غیر منتظره ای در انتظار شماست. آنقدری قوی باش که هیچکس نتواند باعث شود شما گریه کنید، به قدری شریف و خوش ذات باش که نتوانند باعث عذاب تو باشند و به قدری فروتن باش که همه خواستار همراهی با تو باشند. مورینیو اشاره کرد که والنسیا پس از تساوی مقابل اندرلخت در خانه ی حریف در اوایل ماه، با مشکلی دست و پنجه نرم میکرد.

 

آنتونیو والنسیا این بازیکن ۳۱ ساله و اکوادری در این فصل ۳۸ بار با پیراهن منچستر پا به میدان گذاشته است و در ۳۳۳۲ دقیقه ای که برای منچستریونایتد بازی کرده است توانسته ۱ گل و ۶ پاس گل بدهد

همچنین مورینیو در بلژیک گفت:

آنتونیو مشکلاتی دارد و ممکن نیست که در تمامی بازی ها حاضر باشد. والنسیا در ابتدای ماه دو بازی لیگ جزیره مقابل ساندرلند و اورتون را از دست داد ولی در دو بازی رفت و برگشت مقابل اندرلخت و همچنین بازی مقابل چلسی حاضر بود. این بازیکن اکوادوری ۳۷ بازی زیر نظر مورینیو در ترکیب ابتدایی حاضر بوده است و فقط پوگبا، زلاتان، دخیا و هررا بیشتر از او در ترکیب اصلی قرار گرفته اند.

 

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *