غول‌های ایتالیایی ناموفق در جذب فرناندز؛ جدایی برونو از منچستر غیر ممکن است!

برونو از ژانویه ۲۰۲۰ که به یونایتد پیوست، فوق العاده عمل کرده است.

یونایتد فنز – برونو فرناندز در ۱۸ ماهی که در منچستر یونایتد حضور دارد، ۳۸ گل و ۲۴ پاس گل به ثمر رسانده است. لازم به ذکر است ۲۶ گل و ۱۶ گل نیز در فصل جاری ثبت کرده است.

این بازیکن ۲۶ ساله، در بازی مقابل رم نیز با دو گل و دو پاس گل نقش مهمی را در پیروزی ۶ بر ۲ تیمش ایفا کرد. درخشش برونو بهانه ای شد تا Calciomercato گزارشی در خصوص او منتشر کند.

بازیکن اسبق اسپورتینگ در ۵ سال حضور خود در ایتالیا در تیمهای نوارا، اودینزه و سمپدوریا توپ زد. کالچیو ادعا می کند، یوونتوس در دو زمان شرایط برونو را زیر نظر داشته است. زمانیکه برای سمپدوریا فعالیت می‌کرده و پیش از انتقال به تئاتر رویاها. فابیو پاراتیچی مدیر ورزشی بانوی پیر، عاشق این بازیکن پرتغالی شده بود.

اما حالا جذب او با توجه به ۱۲۰ میلیون یوروی درخواستی یونایتد، غیر ممکن است. یووه از اینکه پیش از انتقال برونو به انگلیس، او را خریداری نکرده، پشیمان است. کالچیو همچنین از علاقه ی آث میلان به فوق ستاره ی یونایتد می‌گوید.

روسونری در دو مقطع در آستانه ی جذب فرناندز بود. اولین تلاش آنها در سال ۲۰۱۵ بود، جاییکه برونو در تیم جنوایی فعالیت می‌کرد. دو سال پیش و در تابستان ۲۰۱۹ نیز میلان قصد داشت با ایده ی تعویض آندره سیلوا و فرناندز، رقم انتقال جذب برونو را کاهش دهد. با این حال نتیجه ای حاصل نشد.

۰

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

مقاله و آمار: هری مگوایر، یکی از برترین مدافعین اروپا

هری مگوایر از زمان ورود به منچستر یونایتد، بازیکن جدا ناپذیر ترکیب اصلی در لیگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 10 =