خانه / هیچکدام / عکس العمل رناتو سانچز به شایعه خروجش از مونیخ

عکس العمل رناتو سانچز به شایعه خروجش از مونیخ

رناتو سانچز، یکی از اهداف احتمالی منچستر یونایتد در نقل و انتقالات تابستانی به شایعه خروجش از بایرن مونیخ و پیوستنش به یونایتد واکنش نشان داد.

یونایتد فنز – به گزارش اسپورتس لنز، رناتو سانچز بازیکن آینده دار بایرن مونیخ علاقه زیادی به بیشتر بازی کردن دارد اما می خواهد به بازی کردن در آلیانز آره نا ادامه دهد.

این بازیکن ملی پوش پرتغالی در تابستان سال گذشته با مبلغ ۳۵ میلیون یورو به بایرن پیوست، اما تا کنون نتوانسته انتظارات هواداران را برآورده کند. این بازیکن در طول فصل گذشته تنها ۹ بار به میدان رفته است و به نظر می رسد که عملکرد سانچز نتوانسته نظر کارلو آنجلوتی را جلب کند و به همین دلیل می خواهد او را در این تابستان به فروش برساند. منچستر یونایتد و یوونتوس از مشتریان جدی این بازیکن هستند، اما او اخیرا گفته که با توجه به تمام اتفاقات فصل گذشته حاظر به ترک بایرن نیست.

سانچز بعد از بازگشت از رقابت های قهرمانی زیر ۲۱ ساله های اروپا در مصاحبه با رکورد گفت:

” بایرن باشگاه بزرگی است. نمیدانم، اما می خواهم بمانم. دلسرد نمی شوم و به تلاش کردن ادامه میدهم. نیاز به بازی بیشتر دارم تا اعتماد به نفس بیشتری کسب کنم. “

تابستان سال گذشته منچستر یونایتد در جذب سانچز شکست خورد و او راهی بایرن مونیخ شد، اما این بازیکن تا بدین جا نتوانسته کمکی به باواریایی ها کند.

با این حال منچستر یونایتد تلاش خود را برای امضای قرارداد با یک هافبک با خصوصیات دفاعی ادامه میدهد و تا به اینجا مذاکراتی نیز با فابینیو از موناکو و نمانیا ماتیچ از چلسی داشته است.

درباره ی محمد ناصر احمدی

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *