عملکرد چشمگیر فرناندز و شاو مقابل شیرها؛ فقط از موقعیت ها استفاده کنید!

دو بازیکن منچستریونایتد مقابل ویلا در مجموع ۹ موقعیت خلق کردند!

یونایتد فنز – ستاره ی پرتغالی یونایتد، گل پیروزی بخش این تیم را مقابل استون ویلا به ثمر رساند. این گل، پانزدهمین گل فرناندز در فصل جاری بود.

با این حال او دقیقه ی ۸۵ جای خود را به دنیل جیمز داد و از این بابت خوشحال به نظر نمی رسید. شاید یکی از دلایل آن عدم موفیقت در به ثبت رساندن یک پاس گل بود. با توجه به عملکرد برونو، او لایق این مهم بود.

بازیکن اسبق اسپورتینگ، بیش از هر بازیکن دیگری در زمین موقعیت خلق کرد. ۵ پاس کلیدی که مهاجمان یونایتد در گل کردن آنها ناموفق بودند. گریلیش کاپیتان استون ویلا نیز ۴ پاس کلیدی به ثبت رساند. که در این خصوص با لوک شاو برابری می کرد.

در این اواخر شاو عالی عمل کرده و پاسخی متناسب به چالش با الکس تلس داده است. در بازی دیشب، این دفاع ۲۵ ساله یک تهدید دائمی برای ویلا به شمار می رفت. دائما در حال اورلپ بود و خروجی خوبی در حمله داشت.

شاو در مقایسه با پل پوگبا دو موقعیت بیشتر خلق کرد. اگر پوگبا موقعیت خوبی را که در نیمه ی دوم به دست آورد گل می کرد، شاو یک پاس گل به ثبت رسانده بود.

اگر بخواهیم انتقادی از او انجام دهیم، انتقاد از بعد دفاعی خواهد بود. بعد از اینکه ون بیساکا اجازه ی حمله به استون ویلا را از جناح خود داد، شاو به اندازه ی کافی هوشیار نبود تا گل تساوی بازی به ثبت برسد.

بازیکن اسبق ساوتهمپتون یک تکل، دو توپگیری و دو دفع توپ داشت. او به سختی تلاش کرد و توجه به تنها اشتباه او، عادلانه به نظر نمی رسد. در حال حاضر شاو چه در فاز هجومی چه فاز دفاعی، چیزهای زیادی به تیم ارائه می دهد و قابل درک است که چرا به تلس ترجیح داده می شود.

داشتن دو بازیکن که روی هم ۹ موقعیت خلق می کنند، نشان از توانایی یونایتد می دهد. نکته ی قابل ذکر برای تیم این است که از موقعیت های خود استفاده کنید تا دقایق پایان بازی جنون آمیز نباشد!

منبع: UnitedinFocus

۰

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

ون بیساکا: برونو غیر قابل پیش بینی است؛ می‌خواهم در یونایتد افتخارات زیادی کسب کنم

آرون ون بیساکا در جدیدترین مصاحبه ی خود به تمجید از برونو فرناندز پرداخته است. …

۳ دیدگاه

  1. این مشکل رو از ۲۰۱۹ داشتیم

    ۰
  2. مشکل تیم همینه در حال حاضر..مهاجم ها باید قدر موقعیت ها رو بدونن تا دفاع هم راحت تر بتونه کارش رو انجام بده…

    ۰
  3. چاره اش خرید هالنده

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + دوازده =