یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

عملکرد وینگرها تحت نظر خوزه

منچستر یونایتد چهارشنبه رسماخریدهنریخ مخیتاریان یکی از بهترین وینگر های جهان فوتبال را تائید کرد. یونایتدفنز_ملی پوش ارمنستانی یکی از خوب های بوندسلیگا بود و بازدن 15 گل به شایستگی در تیم سال بوندسلیگا قرار گرفت. بازیکن باهوش 27 ساله همچنین توانسته بود در سه سال حضور خود در دورتموند 23 گل بثمر برساند . باید دید میخی میتواند خود را با ترکیب معمولا دفاعی تیم های خوزه وفق دهد ؟ در اینجا میخواهیم نگاهی بیندازیم به بازیساز های دوران مربی گری خوزه و ببینیم خوزه در گذشته چگونه از بازیکن های خلاق خود کار میکشید. پورتو_دکو او با مورینیو در زمان حضور در پورتو توانست جام یوفا ولیگ قهرمانان اروپا را ببردبعلاوه سکوی پرشی بود برای او از پورتوبه سوی بارسلونا. در سال های حضور دکو در پرتو او مسلما بهترین بازیکن ترکیب خوزه بود. چلسی دوره اول_کول,لمپارت,داف,روبن,تیاگو کول با ماک ل له زوج هافبک چلسی بودند که در آن دوره وظیفه پی ریزی ضد حملات ویران گر چلسی را به عهده داشتند این به این معناس که یک بازی ساز چقدر در دوره اول چلسی موثر بود .لمپارد گل های باورنکردنی برای تیم خود میزد .جو کول بهترین سال های فوتبالی خود را طبق آمار میگذراند داف بال پر جمب وجوشی بود و روبن بهترین وینگر جهان شدتنهابازیکنی که دوران خوبی راسپرنمیکرد تیاگو بود که 34 بازی را از دست داد. اینتر میلان_وسلی اشنایدر ملی پوش وقت هلندی اینتر که در سال دوم حضور خوزه از رئال به اینتر میلان منتقل شد سال درخشانی با خوزه پشت سر گذاشت آنها باهم توانستند قهرمان چممیونز لیگ وسری آ شوند و او تونست جام قهرمانی وبهترین بازیکن جام را همراه اینتر در برنابئو دریافت کند. رئال مادرید_مسعوت اوزیل زمانی که مورینیو به رئال مادرید پیوست گران ترین بازی ساز دنیا با55 ملیون کاکا در رئال بود اما او نتوانست دوران خوب خود در میلان را ادامه دهد در عوض ستاره به نام اوزیل در رئال مادرید روی کار آمد او در زمان مورینیو به برنابئو پیوست. مسعوت مهره اصلی رئال در دوران موفق مورینیو بود . اما اوزیل در فصل اول حضور خود 17 گل فصل دوم 26گل و در فصل اخر خوزه 25 گل برای رئال به ثمر رساند. چلسی دوره دوم_اوسکار_فابرگاس باوجوداینکه ماتابه عنوان ستاره سال های گذشته چلسی بود اما خوزه به راحتی به انتقال او در نیم فصل اول حضور مجدد خوددر چلسی موافقت کرد تا فرصت کافی به اوسکار و هازارد برسد اما فابرگاس را در سال دوم حضور خود در چلسی خریداری کردو تیم لندنی به لطف 18 پاس گل او قهرمان لیگ برتر شد

منچستر یونایتد چهارشنبه رسماخریدهنریخ مخیتاریان یکی از بهترین وینگر های جهان فوتبال را تائید کرد.


یونایتدفنز_ملی پوش ارمنستانی یکی از خوب های بوندسلیگا بود و بازدن 15 گل به شایستگی در تیم سال بوندسلیگا قرار گرفت.
بازیکن باهوش 27 ساله همچنین توانسته بود در سه سال حضور خود در دورتموند 23 گل بثمر برساند .
باید دید میخی میتواند خود را با ترکیب معمولا دفاعی تیم های خوزه وفق دهد ؟
در اینجا میخواهیم نگاهی بیندازیم به بازیساز های دوران مربی گری خوزه و ببینیم خوزه در گذشته چگونه از بازیکن های خلاق خود کار میکشید.
پورتو_دکو
او با مورینیو در زمان حضور در پورتو توانست جام یوفا ولیگ قهرمانان اروپا را ببردبعلاوه سکوی پرشی بود برای او از پورتوبه سوی بارسلونا.
در سال های حضور دکو در پرتو او مسلما بهترین بازیکن ترکیب خوزه بود.

چلسی دوره اول_کول,لمپارت,داف,روبن,تیاگو
کول با ماک ل له زوج هافبک چلسی بودند که در آن دوره وظیفه پی ریزی ضد حملات ویران گر چلسی را به عهده داشتند این به این معناس که یک بازی ساز چقدر در دوره اول چلسی موثر بود .لمپارد گل های باورنکردنی برای تیم خود میزد .جو کول بهترین سال های فوتبالی خود را طبق آمار میگذراند داف بال پر جمب وجوشی بود و روبن بهترین وینگر جهان شدتنهابازیکنی که دوران خوبی راسپرنمیکرد تیاگو بود که 34 بازی را از دست داد.
اینتر میلان_وسلی اشنایدر
ملی پوش وقت هلندی اینتر که در سال دوم حضور خوزه از رئال به اینتر میلان منتقل شد سال درخشانی با خوزه پشت سر گذاشت آنها باهم توانستند قهرمان چممیونز لیگ وسری آ شوند و او تونست جام قهرمانی وبهترین بازیکن جام را همراه اینتر در برنابئو دریافت کند.
رئال مادرید_مسعوت اوزیل
زمانی که مورینیو به رئال مادرید پیوست گران ترین بازی ساز دنیا با55 ملیون کاکا در رئال بود اما او نتوانست دوران خوب خود در میلان را ادامه دهد در عوض ستاره به نام اوزیل در رئال مادرید روی کار آمد او در زمان مورینیو به برنابئو پیوست.
مسعوت مهره اصلی رئال در دوران موفق مورینیو بود .
اما اوزیل در فصل اول حضور خود 17 گل فصل دوم 26گل و در فصل اخر خوزه 25 گل برای رئال به ثمر رساند.
چلسی دوره دوم_اوسکار_فابرگاس
باوجوداینکه ماتابه عنوان ستاره سال های گذشته چلسی بود اما خوزه به راحتی به انتقال او در نیم فصل اول حضور مجدد خوددر چلسی موافقت کرد تا فرصت کافی به اوسکار و هازارد برسد اما فابرگاس را در سال دوم حضور خود در چلسی خریداری کردو تیم لندنی به لطف 18 پاس گل او قهرمان لیگ برتر شد

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x