عملکرد عالی برونو فرناندز ضعف بزرگ منچستر را پنهان می کند

برونو فرناندز یک بازیکن سطح بالا است که می تواند با یک حرکت بازی بد منچستر را تغییر دهد.

یونایتد فنز- در پایان اولین شنبه ماه دسامبر منچستر تنها دو امتیاز با صدر فاصله داشت، هنوز شانس صعود از گروه مرگ لیگ قهرمانان دارد و به مرحله یک چهارم نهایی جام اتحادیه نیز رسیده است. به نظر می رسد که شاگردان سولشر روزهای خوشی را پشت سر می گذارند.

برد سه بر یک مقابل وستهم آینه تمام نما عملکرد منچستر در این فصل بود. ۴۵ دقیقه افتضاح و لحظاتی بسیار بد ولی به کمک خلاقیت فردی بازیکنان توانست هر سه امتیاز را به حساب خود بزند. وقتی تیمی بد بازی می کند ولی برنده میشود نشانه داشتن شخصیت تیمی است که خوب می باشد ولی در این مقطع ثبات در ارائه بازی زیبا امیدوار کننده تر خواهد بود.

تعدادی از بردهای منچستر در این فصل بیشتر از اینکه نشان دهنده برنامه تاکتیکی تیم باشد، نشان دهنده خلاقیت فردی بازیکنان در عوض کردن نتیجه بازی بود. قطعا کامبک زدن و بردن آن هم به مدت ۵ بازی بیرون خانه پی در پی اتفاقی نیست ولی دیر یا زود شانس به منچستر پشت خواهد کرد. اگر یونایتد نمایش نیمه اول خود مقابل وستهام را در برابر تیم های بزرگ انجام می داد قطعا نتیجه پایانی وحشتناک می شد.

وستهم مقابل منچستر از موقعیت های بی شمار خود استفاده نکرد و منچستر تنها در ۱۵ دقیقه طوفانی نسخه این تیم را پیچید. قطعا اینکه منچستر بازیکنانی مانند برونو، پوگبا و رشفورد دارد که می توانند سریعا نتیجه بازی را تغییر دهند خوشحال کننده است.

البته سولشر نگرانی هایی نیز دارد. یونایتد در نیمه اول کاملا سر در گم بود و برنامه ای نداشت. رشفورد در پایان بازی صراحتا به این نکته اشاره کرد که بازیکنان می دانستند خوب کار نمی کنند. قطعا تعویض او کمک زیادی به تغییر جریان بازی کرد ولی برای تیمی که میخواهد مدعی قهرمانی باشد یک نیمه بدون برنامه اصلا جالب نیست. سولشر در این باره گفت:

بستگی دارد شما چقد به گذشته نگاه کنید. فوتبال بازی لحظه ها است و هر مسابقه ای داستان خاص خودش را دارد. اگر به ۴۰ بازی قبلتر برگردید می بینید که ما یکی از با ثبات ترین تیم های انگلیس بودیم. در حال حاضر عملکرد بدمان کمتر شده و داریم در مسیر ثبات گام برمیداریم. نتیجه پایان بازی را همان لحظه های خاص رقم خواهند زد.

ولی منچستر حتی هنوز در ۹۰ دقیقه هم ثبات ندارد. در حال حاضر دارند از بی ثباتی دور تر می شوند ولی به نظر نمی رسد که این مسئله در بلند مدت ادامه داشته باشد. یونایتد ممکن بود در همان نیمه اول ۴ گل دریافت کند و حالا فشارهای زیادی بر روی سولشر باشد ولی در نهایت سه امتیاز را کسب کرد و حالا منچستر به عنوان یک مدعی قهرمانی معرفی می شود. با این که برد همیشه دلنشین است ولی سولشر باید فکری به حال بعضی از نمایش های ضعیف بکند.

 

منبع: Manchester Evening News

درباره ی احسان حسینی

مطلب پیشنهادی

ماتا پیشنهاد تمدید را به طور جدی بررسی می کند

خوان ماتا پیشنهاد تمدید قرار داد را به طور جدی بررسی می کند، او که …

۲ دیدگاه

  1. اگه مدیسون بیاد این دو تا کنار هم چه کنن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟😮😱

  2. برونو فرناندز عالیه جوری که رئال به راموس و بارسا به مسی وابستگی داره ما هم اون قدر به فرناندز وابستگی داریم.فصل بعد باید گرییلیش رو بیاریم

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − چهار =