سه شنبه , اسفند ۲۹ ۱۳۹۶
خانه / هیچکدام / عملکرد عالی آندرس پریرا در گرانادا

عملکرد عالی آندرس پریرا در گرانادا

آندرس پریرا در پیروزی تیمش مقابل بتیس نقش مهمی داشت.

یونایتد فنز– به گزارش M.E.N بازیکن قرضی یونایتد، آندرس پریرا در پیروزی ۴ بر ۱ گرانادا مقابل بتیس همه کار کرد. او یک گل زد و یک پاس گل داد و در نهایت از زمین اخراج شد. این بازیکن بصورت قرضی در گرانادا بازی میکند و با اینکه گرانادا برای سقوط نکردن میجنگد، نمایش های او فوق العاده بوده است.

پریرا گل سوم تیمش را روی ریباند به ثمر رساند. همه چیز برای او خوب پیش میرفت تا اینکه در دقیقه ۶۵ بدلیل ضربه به کمر حریف اخراج شد که به نظر تصمیم سختگیرانه ای از سوی داور بود.هرچند اخراج او تاثیری در نتیجه بازی نداشت و گرانادا با حساب ۴ بر ۱ پیروز شد.

اوضاع در اسپانیا برای پریرا خوب پیش میرود و این سومین گل او در چهار بازی بود. در اوایل این ماه یک گل والی زیبا مقابل لاس پالماس به ثمر رساند و ماه گذشته در بازی با اسپانیول که با شکست سه بر یک تیمش همراه بود با ضربه کاشته ی رونالدینیویی دروازه حریف را باز کرد.عملکرد او تحسین هواداران یونایتد را به همراه داشته و آنها از مورینیو درخواست کرده اند تا او را به یونایتد برگرداند.

فقط هواداران یونایتد نیستند که تحت تاثیر عملکرد او قرار گرفته اند بلکه لوکاس آلزارز سرمربی تیم نیز حتما از او راضی است زیرا فقط دروازبان این تیم دقایق بیشتری از او بازی کرده است. اگر کارت قرمز او لغو نشود او سه بازی آینده تیمش را از دست خواهد داد.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

کنفرانس خبری مورینیو پیش از دیدار با کریستال پالاس

مورینیو از آخرین وضیعت بازیکن ها و تیم میگوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *