علی رغم مصدومیت، تیم ملی سوئد از بازیکن یونایتد استفاده می‌کند
علی رغم مصدومیت، تیم ملی سوئد از بازیکن یونایتد استفاده می‌کند

علی رغم مصدومیت، تیم ملی سوئد از بازیکن یونایتد استفاده می‌کند

یونایتد فنز – به دنبال شکست یک بر صفر منچستریونایتد در برابر نیوکاسل، اوله گانه سولسشر در مورد مصدومیت ویکتور لیندلوف با رسانه های اسکاندیناوی صحبت کرد. وی توضیح داد که این مدافع از ناحیه کمر آسیب دیده و حدود یک هفته به استراحت نیاز دارد. با صرف نظر از نگرانی هایی که در مورد مصدومیت او وجود دارد، لیندلوف به تیم ملی سوئد پیوست و انتظار می‌رفت که او پس از از دست دادن اولین جلسات تمرینی، در دسترس باشد.

 

این موضوع چندان غیرمنطقی به نظر نمی‌رسد، اولین بازی سوئد در فیفادی فعلی مقابل مالت در روز شنبه است و احتمالا نیازی به لیندلوف نخواهند داشت. بنابراین او می‌تواند برای بازی سخت روز سه شنبه مقابل اسپانیا، خود را آماده کند. با این حال، طبق گفته Aftonbladet، انتظار می‌رود او در اولین مسابقه نیز حضور داشته باشد.

 

 

حتی در روز چهارشنبه، لیندلوف به جای تمرین، در مرکز ریکاوری بود، اما روزنامه سوئدی او را وارد تمرین کرد و توضیح داد که تمرینات عمومی نشان می‌دهد، سرمربی سوئد، جان اندرسون، جانشینی برای این بازیکن در ترکیب تیمش انتخاب نکرده است.

 

در این وبسایت نوشته شده که ویکتور لیندلوف امروز در حال تمرین کردن دیده شده است و مطمئنا سولسشر با نگرانی زیادی بازی سوئد در برابر مالت را تماشا خواهد کرد.

 

 

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

دونی ون دبیک بدنبال ماندن در منچستر یونایتد

گفته می شود، هافبک منچستر یونایتد علاقه ای به ترک اولدترافورد در پنجره نقل و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 8 =