خانه / نقل و انتقالات / علاقه مورینیو به دنی رز عامل تمدید قرارداد کیران تیرنی با سلتیک

علاقه مورینیو به دنی رز عامل تمدید قرارداد کیران تیرنی با سلتیک

کیران تیرنی که مورد توجه یونایتد بود قرارداد خود را با سلتیک تمدید کرده است.

یونایتد فنز– تیرنی یکی از بازیکنان بسیار خوب سلتیک است که کمک زیادی به نتایج خوب این تیم کرده است. این ملی پوش اسکاتلندی قرار بود به یونایتد بپیوندد اما در عوض قرارداد جدیدی با تیمش امضا کرد. و حالا M.E.N میگوید تیرنی میداند که مورینیو به جذب دنی رز علاقمند است و به همین دلیل قراردادش را تمدید کرده است.

گفته میشود از آنجایی که یونایتد در سمت چپ مشکل دارد سال گذشته بصورت مداوم تیرنی را زیر نظر داشته است. آینده لوک شاو در الدترافورد رو به پایان است و این بازیکن همچنان مصدوم است. شیاطین سرخ گاها ار بلیند و دارمیان در این پست استفاده میکنند. با این حال یونایتد در سمت چپ خود در برابر تیم هایی مثل تاتنهام، سیتی و چلسی ضعف دارد.

دنی رز در تابستان پس از انتقاد از سیاست نقل و انتقالات تاتنهام نزدیک به درهای خروجی بود. با اینکه او در این تیم ماندنی شد اما از تمایل خود برای بازی در شمال انگلیس گفت. او در مصاحبه با Sun گفت:

این را میگویم که در شمال بازی خواهم کرد. دقیقا نمیدانم چه زمانی اما به شمال برمیگردم و در آنجا بازی میکنم. من در ۱۶ سالگی از خانه ام به اینجا آمدم. بله من هم تیمی هایی دارم که آرژانتین و کره جنوبی را ترک کرده اند و به اینجا آمده اند اما من نزدیک ده سال است خانه ام را ترک کرده ام و زیاد مادرم را نمیبینم. قبل از بازنشستگیم بازگشت به آنجا را در اولویت قرار میدهم.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

منساه در میان گزینه های والنسیا

فوسو منساه هلندی که پس از پایان قرارداد قرضی با کریستال پالاس به منچستریونایتد بازگشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *