سه شنبه , خرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / عشق به رئال و اذیت سیتی چگونه حماسه ۹۳٫۸ ملیونی پوگبا رخ داد ؟

عشق به رئال و اذیت سیتی چگونه حماسه ۹۳٫۸ ملیونی پوگبا رخ داد ؟

ملی پوش فرانسوی قبل از منچستری شدن در رادار تعداد زیدای از باشگاه های مطرح اروپا قرار داشت .

یونایتدفنز – پوگبا بار دیگر به منچستر پیوست اما این انتقال گران ترین انتقال دنیای فوتبال رخ داد منچستر را نمیتوان به خاطر این مسئله مورد انتقال قرارداد.
پوگبا توسط سر الکس فرگوسن سال ۲۰۱۲ از باشگاه ترد شد .
سیتی در واقع نیم نگاهی به خرید هافبک فرانسوی داشت اما این انتقال انجام نشد پاتریک ویرا بعد ها ادعا کرد این علاقه اشتباه بود .روبرتو مانچینی هم در مورد این انتقال ادعا داشت:

“حرکت اولیه صورت گرفته بود ولی در انتها این انتقال صورت نگرفت”

سال ها گذشت سیتی سال دوباره به فکر خرید او افتاد سال ۲۰۱۵ ایجنت پوگبا رایولا اصرار داشت پوگبا را به سیتی ببرد.در آن موقع سیتی باچلسی در رقابت بود حتی یوونتوس هم با فروش او موافقط کرد .رئیس یووه ماروتا سال ۲۰۱۵ اعتراف کرد با انتقال ۷۰ تا ۸۰ ملیون یورویی پوگبا موافقط کرده اند .بارسا ,رئال ,بایرن هم مشتاق به این انتقال بودند .
در ماه مارس زیدان نزدیک به خرید پوگبا بود .
زیدان به کانال +در این مورد گفت:

“هنگامی که ما در مورد بازیکنی مانند پوگبا صحبت میکنیم بدیهی است رئال تنها گزینه خرید او باشد.”

اما تابستان ۲۰۱۵بعد از مخالفت پوگبا با خروج از یووه ,باشگاه ایتالیایی اعلام کرد تنها در صورتی پل را به فروش میرسانند که خود او در خواست خروج دهد حتی اگر پیشنهاد رسیده رکورد نقل وانتقالات را بشکند.
بعد از این ماجرا نامزد ریاست بارسا لاپورتا ادعا کرد اگر در انتخابات پیروز شود قادر خواهد بود پوگبا را متقاعد کند با آبی اناری پوشان قرارداد امضاکند .با این حال یووه پیشنهاد ۸۰ ملیونی مدیر بارسا بارتومئو را رد کرد.
یووه در قبال پیشنهادهای رسیده به پل در ابتدای سال ۲۰۱۵_۱۶شماره ۱۰ تووز را به او داد .همچنین انها اعلام کردند به هیچ وجه پوگبا تابستان یووه را ترک نمیکند .
بهار امسال یووه مجبور بود شایعات مذاکره باشگاه با پاریس سن ژرمن وسیتی را تکذیب کند.
حتی اسکای در آن زمان به نقل از پپ نوشت:

“ما مذاکره ای با بازیکن یووه نداشتیم ولی به دنبال خرید اوهستیم”

تابستان او به دو باشگاه رئال و منچستر لینک شد یونایتد بعد از جایگزین شدن مورینیو با فنخال به دنبال گزینه خرید آقای خاص افتاد .پرز مدیر رئال اعتراف کرد اگر زیدان بخواهد میتواند پل را بخرد حتی بعد رایولا گفت :

 

“مرحله اول مذاکره با رئال مثبت پیش رفت”

در اواخر ماه جولای رئال اعلام کرد قیمت پوگبا بیش از قیمتی است که رئال میخواهد پرداخت کند. اما بعد از ان در کمتر از دو هفته منچستر یک معامله به قیمت ۹۳٫۸ ملیون و حقوق۸۰۰هزار پوند وی را جذب کرد .

درباره ی عباس جنت نژاد

عباس جنت نژاد
سید عباس جنت نژاد از نه سالگی طرفدار منچستر بهار 94 با انیستاگرام منچستر پرشین شروع کردم دو ماه بعد ادمین اینستاگرام یونایتد فنز شدم . و سر انجام از شهریور 94 درخدمت شما در سایت یونایتد فنز هستم.

جعبه "همچنین ببینید"

کنفرانس مطبوعاتی مورینیو قبل از فینال جام حذفی

آخرین وضیعت تیم از زبان مورینیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *