عدنان یانوزای: پوگبا؟ به نظرم در منچستر می ماند؛ مدیون گیگز هستم
عدنان یانوزای: پوگبا؟ به نظرم در منچستر می ماند؛ مدیون گیگز هستم

عدنان یانوزای: پوگبا؟ به نظرم در منچستر می ماند؛ مدیون گیگز هستم

یونایتد فنز – با توجه به گزارشات اخیر مبنی بر ناتوان بودن رئال مادرید در پرداخت رقم درخواستی منچستریونایتد برای پل پوگبا، همچنان از این تیم اسپانیایی به عنوان یکی از مشتریان پوگبا یاد می شود. یوونتوس نیز یکی دیگر از مشتریان پوگبا به شمار می رود؛ اما همانند رقیب اسپانیایی خود در برآورده کردن خواسته های یونایتد عاجز است.

 

بر هیچکس پوشیده نیست که عدنان یانوزای و پوگبا، روابط دوستانه ی نزدیکی را با هم دارند. یانوزای به تازگی در خصوص آینده ی پوگبا با Het Nieuwsblad مصاحبه ای را انجام داده است. بازیکن حال حاضر رئال سوسیه داد در پاسخ به این سوال که آیا پوگبا فصل آینده نیز در یونایتد حضور خواهد داشت یا خیر، گفت:

من فکر می کنم پوگبا در یونایتد می ماند. من هنوز هم با پل بسیار نزدیک هستم. ما از زمانی که بچه بودیم و در تیم های جوانان یونایتد بازی می‌کردیم، یکدیگر را می شناسیم. خانواده های ما نیز از دوستان نزدیک هم هستند و با هم در ارتباط اند. این هرگز تغییر نخواهد کرد.

لوییس فن خال چندی پیش در مصاحبه ای اظهار داشت، بازیکنانی همچون ممفیس دیپای و یانوزی از فرصت خود در تئاتر رویاها به خوبی استفاده نکردند. این بازیکن ۲۵ ساله در این خصوص گفت:

من نباید در مقابل او از خودم دفاع کنم. آمار گویای همه چیز است. هر وقت گلزنی می کردم یا پاس گل می دادم، او در بازی بعدی من را روی نیمکت قرار می‌داد. این شرایط برای دیپای هم صادق بود. اگر فن خال می گوید به من فرصت کافی داده، پس او حقیقت را نمی گوید. به همین سادگی! خوشبختانه افرادی در منچستریونایتد هستند که به ارزش کار من واقف بودند.

 

یانوزای در پایان در خصوص رایان گیگز و تاثیر این مربی ولزی گفت:

رایان گیگز یکی از افرادی است که در یونایتد خیلی مدیون او هستم. وقتی او هنوز بازی می‌کرد، همیشه توصیه های خوبی به من می‌کرد و من هم وقتی یک مربی بود از او چیزهای زیادی آموختم. گیگز وقتی بازنشسته شد، به من گفت، لیاقت پوشیدن شماره ی ۱۱ یونایتد را دارم. حالا ارتباط کمتری با هم داریم اما هر وقت که بخواهم می توانم به او دسترسی پیدا کنم. او یک الگوست.

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

مقاله: ۱۱ گزینه ی شیاطین سرخ در پست هافبک دفاعی

بر خلاف پست دفاع میانی شیاطین سرخ در پست هافبک گزینه های متعددی دارند که …

یک دیدگاه

  1. ای کاش پوگبا بمونه تا بتونیم هافک تخریبی بگیریم ولی کاش با هررا تمدید میکردیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =