خانه / هیچکدام / عدنان یانوزای مشتاق است تا دوباره خود را ثابت کند

عدنان یانوزای مشتاق است تا دوباره خود را ثابت کند

بازیکن سابق منچستریونایتد عدنان یانوزای ۲۱ساله به شدت به دنبال این است تا دوباره جایگاه خود را به دست آورد…

یونایتدفنز– به گزارش سایت گل، بازیکن جوان منچستریونایتد میخواهد تا با اغاز کار خود در استادیوم ساندرلند و موقعیتی که دیوید مویس برای او تدارک دیده دوباره شروع به فعالیت کند ولی این بار برای مدت طولانی تر از قبل! عدنان یانوزای گفت که میخواهد به ساندرلند برود تا بتواند دوباره خود را با بازی خوب با تیم های اول فوتبال ثابت کند.
این بازیکن ۲۱ساله که زیر نظر دیوید مویس جمعه در مقابل سیتی به زمین رفت و ۲٫۱ نتیجه را واگذار کردند. او با یک قرارداد قرضی بلند مدت از منچستریونایتد عضو ساندرلند شده است.
یانوزای میخواهد خود را ثابت کند تا بعد از فصل ۲۰۱۵٫۱۶ و اتمام قرارداد خود با دیدن پیشنهاد های دورتمند و یونایتد مقصد خود را مشخص کند البته این بستگی به پیشنهاد های این دو تیم دارد!

“من به فوتبال بازی کردن مینگرم.من به این باشگاه اومدم تا خودم را دوباره ثابت کنم و این شانس را داشته باشم تا بتوانم دوباره مثل قبل خود را به بقیه نشان دهم. من خیلی خوشحالم که اینجام. ما یک گروه خیلی خوب داریم. بچه های خیلی خوبی داریم. مربی های خیلی خوب داریم و طرفداری هواداران غیر قابل باور است. من ۲۱ سال هستم و میخواهم بازی کنم. پس امدم انجا تا بازی کنم.من درحال اماده سازی خود برای مقابله با میدلزبرو در بازی بعدی هستم. من شنیدم که این یک دربی است و من امیدوارم به این بازی و ما برنده خواهیم شد.”

یانوزای قبول کرده است که بهترین زمان کارکردن خود زمانی بوده که دیوید مویس در سال ۲۰۱۳٫۱۴ در الترافورد بوده و او آن موقع ۲۷ بازی در پریمر لیگ انجام داده بود. همچنین او به بازیکن جدید ساندرلند که از تیم خوزه مورینیو امدند یعنی پدی مک نیر و دونالد لاو نیز خوش امد گفت.

وی گفت:

“من با انها دوست بودم و هستم ما در یونایتد با هم بازی میکردیم. خوشبختانه این خوب است که ما انها را اینجا نیز داریم تا بتوانیم با انها بازی کنیم. البته من به دنبال این هستم تا با مویس کار کنم. من همیشه علاقه دارم درتیم او بازی کنم چون او به من اعتماد به نفس و ازادی در زمین را داده است. وقتی شما خودباور باشین و اعتماد به نفس داشته باشین میتوانید همه کار کنید و انها را به اتمام برسانید”

درباره ی حامد خاقانی

من حامد خاقانی، سابقه ی فعالیت در مجموعه ی یونایتد فنز رو دارم و 9 مرداد به سایت یونایتد فنز پیوستم

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *