عدنان یانوزای: سخت است که فن خال را فراموش کنم؛ نمی دانم در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد

مصاحبه ی بازیکن سابق منچستر یونایتد و فعلی رئال سوسیداد را می توانید در ادامه بخوانید.

یونایتد فنز – عدنان یانوزای در پاسخ به سوالی در ارتباط با اینکه آیا دیدگاهش نسبت به لویی فن‌خال بهتر شده است یا نه این‌گونه پاسخ داد:

خیر، وقتی کسی را می‌بینید که قرار نیست بهترین لحظات زندگی‌تان را با او بگذرانید، سخت است که او را فراموش کنید. اگر در مسیر حرفه‌ای من مربیانی قرار می‌گرفتند که مرا به حرکت سمت جلو سوق می‌دادند، به من عشق می‌دادند و شانس حضور در میدان را در اختیارم قرار می‌دادند، بله البته که احتمال داشت هنوز در منچستریونایتد باشم.

من تمایلی به ترک منچستریونایتد نداشتم ولی وقتی که بازی به من نمی‌رسید و به خاطر حضور برخی در تیم خوشحال نبودم، نمی‌توانستم آن‌جا بمانم و باید به جایی می‌رفتم که بتوانم به فوتبال بازی کردن ادامه دهم.

وی ادامه داد:

چه کسانی؟ دستیاران فن‌خال، چرا که من را مجبور می‌کردند هر کاری که او بگوید انجام دهم. من پسری جوان بودم، تنها مجبور بودم تا آرامش خودم را حفظ کنم، به قولی خفه شوم و به کار کردن در زمین چمن مشغول باشم.

نمی‌دانم که آیا منچستریونایتد قصد فعال کردن بند بازخرید را دارد یا خیر. فوتبال است و در آن هر چیزی ممکن است. در بهترین لحظات دوران فوتبالی خودم هستم، از بازی کردن در این‌جا لذت می‌برم، و خواهیم دید که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

رونی: از همه عذرخواهی میکنم

وین رونی سرمربی دربی کانتی از خانواده ی خود و تمام افراد حاضر در باشگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 11 =