سه شنبه , خرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / نقل و انتقالات / عدم تمایل واردی برای انتقال به منچستریونایتد

عدم تمایل واردی برای انتقال به منچستریونایتد

برای تقویت تیم در ژانویه مورینیو گزینه های متعددی را تحت نظر دارد و واردی نیز یکی از این گزینه هاست که البته احتمال انتقال او به منچستریونایتد بسیار پایین است.

یونایتد فنز- به عقیده ی خبرگزاری Leicester Mercury احتمال کمی وجود دارد که منچستریونایتد علاقه ی خود به واردی را دنبال کند و پیشنهادی برای جذب او ارائه کند. اخبار به دست آمده حاکی از این است که منچستریونایتد به این ملی پوش ۳۱ ساله ی انگلیسی علاقه مند است اما احتمال ماندن واردی در لستر بسیار بیشتر از احتمال رفتن به تیم دیگریست.

مورینیو پس از عقب ماندن از رقابت برای قهرمانی با رقیب همشهری، به دنبال تقویت خط حمله ی خود در ژانویه است و واردی میتواند یکی از گزینه های او باشد. با این حال این خبرگزاری انگلیسی ادعا میکند منچستریونایتد ترجیح میدهد به دنبال گزینه های دیگر برود و پیشنهادی برای جذب واردی ارائه نکند. لسترسیتی مصمم است تا بازیکنان خود را در ژانویه حفظ کند و باشگاه از تصمیم کلود پوئل سرمربی تیم برای جلوگیری از خروج بازیکنان کلیدی حمایت میکند. پوئل بار ها گفته است که خواهان ماندن بهترین بازیکنان در تیم است و واردی یکی از ارکان سبک بازی لستر و مهاجم هدف و بازیکنی فوق العاده است.

منچستریونایتد برای متقاعد کردن لسترسیتی برای فروش واردی باید پیشنهادی نسبتا بالایی ارائه دهد و علی رغم اینکه منچستریونایتد باشگاه ثروتمندی است گفته میشود آنها ممکن است به پرداخت رقمی همانند ۷۵ میلیون پوندی که برای لوکاکو پرداخت کردند تمایلی نداشته باشند و مطمئنا هم اینگونه خواهد بود. همچنین منچستریونایتد به دنبال ربودن سانچز از دست منچسترسیتی است و تمرکز و بودجه ی خود را برای محقق کردن آن انتقال به کار گرفته است. علاوه بر این واردی نیز از بودن در لستر خوشحال است، او که به تازگی ۳۱ ساله شده است تمایل به حفظ جایگاه خود و ایفای نقش کلیدی در لستر همانند چند فصل اخیر دارد. او وقتی مصدوم نباشد همیشه در ترکیب اصلی قرار دارد و همچنین رابطه ی خوبی با سران باشگاه و هم تیمی های خود دارد و در بین هواداران نیز بسیار محبوب است.

واردی حدود ۱۸ ماه پیش، پیشنهاد آرسنال را رد کرد این به دلیل رابطه ی خوب او با باشگاه و این بود که او هنوز احساس میکند دینی به گردن دارد و باید شکرگزار باشگاه باشد که در سال ۲۰۱۲ او را از لیگ های دسته پایین به خدمت گرفتند و به او فرصت بازی دادند. او میخواهد خود را به یکی از اسطوره های باشگاه تبدیل کند و چند رکورد نیز در لسترسیتی ثبت کرده است. او اولین بازیکن لسترسیتی است که در لیگ جزیره به آمار ۵۰ گل رسیده است و همچنین رکورد دار گلزنی پیاپی در لیگ جزیره با ۱۱ بازی است.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

تقویت رقبا هرگز! آنتونی به لندن نمیرود

به گفته ی مدیر برنامه های مارسیال این بازیکن خواهان جدایی از شیاطین سرخ است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *