دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / عامل گمشده در الدترافورد،شانس یا دقت؟!

عامل گمشده در الدترافورد،شانس یا دقت؟!

منچستر یونایتد همچنان در حسرت برد در خانه است.

یونایتد فنز- مورینیو معتقد است که تیمش در بازی های خانگی این فصل لیگ جزیره بدشانس بوده است.ولی این اتفاق چهار بار افتاده است. و دو تیم وستهم و برنلی که موفق به کسب یک امتیاز در الدترافورد شدند در رده های پایین جدول هستند و برای بقا میجنگند.

یونایتد شایسته ی پیروزی برابر وستهم بود ولی اینگونه نشد.همه ی این موضوع مربوط به شانس نیست و حتما دلیلی باعث چهار تساوی متوالی خانگی شده است و این وظیفه ی مورینیو است که این علت را کشف و مشکل را حل کند. مورینیو با حرکات عجیبش استاد منحرف کردن توجهات از نمایش ضعیف تیمش است، حداقل در کنار زمین و محل مسابقه این کار را به خوبی انجام میدهد! ولی وقتی که او از کنار زمین اخراج شد منچستریونایتد به خوبی بازی میکرد. و به وسیله ی زلاتان به گل مساوی نیز رسید و بازی را تحت کنترل داشت. اخراج مورینیو روند بازی را مختل کرد و این توقف کامل به سود و مناسب وستهم بود. در آن زمان او باید به جای از کوره در رفتن خود را کنترل میکرد.

gettyimages-626116934

مورینیو بازیکنان زیادی در اختیار دارد و هماگونه که پیش تر گفت برای همه جا نیست. ولی در حال حاضر آنتونی مارسیال و لوک شاو حتی روی نیمکت هم دیده نمیشنود.مارسیال فرصت های بسیاری را برای اثبات خود از دست داده و شاید حالا مجبور است که برای دوباره خوانده شدن به تیم صبر کند.وضعیت شاو متفاوت است. او دوبار در ملع عام مورد انتقاد مورینیو قرار گرفته است.و با وجود حضور در ترکیب اصلی مقابل فاینورد در روز پنجشنبه، نامش در لیست ۱۸ نفره برای بازی با وستهم وجود نداشت. و حتی مورینیو یک دفاع راست(دارمیان) را در دفاع سمت چپ به شاو ترجیح داده بود که نشانه ی خوبی برای شاو نیست.

هررا در میانه میدان عملکرد خوبی داشت و فیل جونز نیز پس از آپریل ۲۰۱۵ چهار بازی متوالی را در ترکیب بود و دوباره سفت و مستحکم به نظر می آمد.
پوگبا دوباره توانایی های شگفت انگیزش را نشان داد و زلاتان نیز گلزنی کرد.

با محرومیت پوگبا و فلینی و مصدومیت ساق پای کریک امکان وجود شواین اشتایگر در ترکیب اصلی در بازی چهارشنبه مقابل وستهم وجود دارد. مورینیو انتخاب های دیگری نیز دارد ولی با توجه به حضور او در نیمکت در بازی روز یکشنبه احتمال میرود که این مربی آماده دادن یک شانس دیگر است.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: من ونگر را به عنوان یک رقیب بزرگ به یاد خواهم داشت

مورینیو از آینده کاری اش میگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *