پنج شنبه , تیر ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / ضربه سنگین پاول پوگبا به منچستریونایتد

ضربه سنگین پاول پوگبا به منچستریونایتد

پوگبا با کارت زردی که گرفت خسارت جبران ناپذیری به منچستریونایتد وارد کرد…

یونایتدفنز – پوگبا تنها دقایقی پس از اینکه اولین پاس گل خودش را در لیگ برتر برای زلاتان داد تا منچستر بازی باخته را مساوی کند، با اشتباهی که مرتکب شد کارت زرد گرفت و بازی بعدی منچستر در جام حذفی که مقابل همین وستهام میباشد را از دست داد. او با اینکه تنها چند متر با داور فاصله داشت به منظور گرفتن ضربه ازاد قصد فریب وی را داشت که متاسفانه جاناتان موس از قصد وی مطلع شد و او را با یک کارت جریمه کرد.
به دنبال آن مورینیو که میدانست این کارت زرد به مراتب بیشتر از یک ضربه ازاد به منچستر ضربه خواهد زد عصبانی شد و با لگد زدن به بطری های اب کنار زمین سعی کرد خود را به گونه ای آرام کند که باز توسط جاناتان موس دیده شد و به رختکن تبعید شد.

img_20161128_041735

روی فاریا که به جای وی در کنفرانس مطبوعاتی حاضر گشت در این باره گفت:

فکر میکنم همه میدانند که کارت زردی که پوگبا دریافت کرد به ناحق بوده و ما مستحق ضربه ازاد بودیم، مورینیو با توجه به اینکه پوگبا را برای بازی بعدی از دست خواهد داد حق داشت که عصبانی بشود. البته که این مسائل بخشی از بازی هستند و داور بهتر بود چنین واکنش سختی از خود نشان نمیداد و کمی با نرمش برخورد میکرد.

منچستر تنها ۲ بازی از ۱۰ بازی گذشته خود در لیگ را برده است و ۱۱ امتیاز با چلسی صدرنشین فاصله دارد. چلسی ای که با انتونیو کونته توانست شنبه ششمین پیروزی پی در پی خود را تجربه کند.

درباره ی فرشید دیناری

فرشید هستم، فرشید دیناری. از زمانی که فوتبال رو شناختم عاشق زلاتان شدم و هستم و به هر تیمی که رفته به عشقش دنبالش رفتم. سابقه فعالیت تو فن پیج پاری سن ژرمن دارم ولی از وقتی زلاتان به برگترین باشگاه دنیا اومد جدی تر از همیشه دارم فعالیت میکنم. به امید قهرمانی خدا و تیمش

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *