خانه / هیچکدام / جام اتحادیه: منچستریونایتد ۴-۱ وستهم

جام اتحادیه: منچستریونایتد ۴-۱ وستهم

صعود مقتدرانه شیاطین سرخ به نیمه نهایی جام اتحادیه

یونایتدفنز – شاگردان جوزه مورینیو که چند بازی است مشکل گلزنی دارند و نمیتوانند نتیجه ای بهتر از تساوی به دست اورند، امشب توانستند از موقعیت هایشان به خوبی استفاده کنند و به یک پیروزی شیرین دست پیدا کنند.

در ابتدا این منچستری ها بودند که بازی را طوفانی شروع کردند و با حملات پی در پی در همان اوایل بازی توانستند در دقیقه ۳ به گل برسند. حرکت رونی از میانه زمین و پاس گل میختاریان در اخر به زلاتان رسید و وی با یک صربه فنی توپ را به کنج دروازه وستهم فرستاد.

photo_2016-12-01_02-01-55

پس از ان بازیکنان وستهم کمی به خود امدند و توانستند چند موقعیت خوب بسازند اما تا دقیقه ۳۵ طول کشید تا توانستند گل تساوی بخش را به ثمر برسانند. شوت محکم دیمیتری پایت و دفع ناقص وی در اخر به فلچر رسید تا با یک ضربه ساده بتواند وستهم را به بازی برگرداند.

photo_2016-12-01_01-59-44

نیمه دوم با تساوی یک یک به پایان رسید. نیمه دوم هر چند مانند نیمه اول بود، منچستر دوباره بازی را طوفانی شروع کرد و مانند نیمه اول در دقیقه ۳ توسط مارسیال به گل رسید. البته این تنها گل او نبود، مارسیال پس از ان چند موقعیت خوب را خراب کرد اما سرانجام دوباره در دقیقه ۶۲ گل دوم خود و سوم یونایتد را به ثمر رساند تا کار وستهم را تمام کند.

photo_2016-12-01_01-59-52

پس از ان بازی برای هر دو تیم متعادل دنبال شد و تعدادی تعویض برای هر دو تیم صورت گرفت، از جمله ورود راشفورد و شوان اشتایگر به زمین. باستین شوان اشتایگر پس از ماه ها دوری از میادین بالاخره تواسنت امشب برای ۷ دقیقه هم که شده به میدان برود که البته یه شوت زیبا هم زد که با اختلاف از کنار دروازه بیرون رفت.

photo_2016-12-01_02-00-05

در پایان مسابقه در دقیقه ۹۴ روی حرکت زیبا از شوان اشتایگر و پاس وی به هررا، او توانست توپ را جلوی دروازه به زلاتان پاس بدهد و اینبار ابراهیموویچ مثل اب خوردن گل دوم خود و چهارم منچستر را به ثمر رساند تا شب رویایی منچستر را که خود شروع کرده بود به زیبایی هر چه تمام تر به پایان برساند.

درباره ی فرشید دیناری

فرشید هستم، فرشید دیناری. از زمانی که فوتبال رو شناختم عاشق زلاتان شدم و هستم و به هر تیمی که رفته به عشقش دنبالش رفتم. سابقه فعالیت تو فن پیج پاری سن ژرمن دارم ولی از وقتی زلاتان به برگترین باشگاه دنیا اومد جدی تر از همیشه دارم فعالیت میکنم. به امید قهرمانی خدا و تیمش

جعبه "همچنین ببینید"

لوکاکو: منچستریونایتد بزرگترین باشگاه جهان است

روملو لوکاکو در رابطه با پیوستنش به یونایتد و رابطه اش با پوگبا و ژوزه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *