صحبت های کاپیتان شیاطین سرخ، هری مگوایر، پیرامون بازی با ولوز و بازی های پیش رو

مصاحبه مدافع انگلیسی منچستریونایتد، هری مگوایر، را می توانید در ادامه بخوانید.

یونایتد فنز – مگوایر در مورد نتایج بازی های فصل قبل و این فصل گفت:

فکر می‌کنم سال گذشته در بازی‌هایی مانند این بازی فشار می‌آوردیم، بعد گل بدی می‌خوردیم و ادامه‌ی بازی تلاش ما بود برای جبران عقب افتادگی. نهایتا بازی با تساوی یا باخت برای ما و تلاش زیاد ولی بی‌نتیجه‌ی ما به پایان می‌رسید.

هر برد یک برد بزرگ است. فرم این فصل ما فوق‌العاده است، بنابراین مهم است که سه امتیاز بازی‌ها را اینجا در الدترافورد بدست آوریم و بازی را برای حریفانی که به اینجا می‌آیند سخت کنیم.

کاپیتان شیاطین سرخ پیرامون بازی با ولوز صحبت کرد:

بازی با ولوز بهترین عملکرد ما نبود. به اندازه‌ی کافی با فشار بازی و حمله نکردیم، ولی در بازی‌هایی این چنینی باید تلاش کنیم، سعی کنیم بازی را صفر صفر نگه داریم و مطمئن شویم که گلی دریافت نمی‌کنیم.

در نیمه‌ی دوم بازی را خیلی خیلی خوب کنترل کردیم، اصلا احساس نمی‌کردم که آن‌ها به گلی خواهند رسید. در نیمه‌ی اول چند موقعیت در ضد حملات داشتند و با تدابیر بین دو نیمه توانستیم در نیمه‌ی دوم کار خود را انجام دهیم.

مهم است که بازی را صفر صفر نگه داریم و همیشه در تیم استعدادهایی در بخش هجومی داریم که می‌توانند تغییر را ایجاد کنند، و مارکوس توپ را گرفت و چرخید و البته کمی هم خوش‌شانس بود. اگه قرار بود تیمی در آن بازی برنده باشد آن تیم ما بود.

بازیکن ۲۷ ساله یونایتد راجع به عملکرد بازیکنان در این بازی توضیح داد:

نمانیا ماتیچ و همینطور پوگبا به خوبی پوشش را انجام می‌دادند که به نظرم پوگبا در کارهای دفاعی هم عالی بود. لوک شاو از زمان ورود به بازی چند تکل فوق‌العاده داشت. این یک کار دفاعی از سوی همه‌ی بازیکنان بود. فکر می‌کنم از نظر دفاعی بسیار محکم و قوی بودیم.

کمی در گردش توپ در بین خطوط و پیدا کردن برونو فرناندز کند بودیم و در این بخش می‌توانستیم بهتر باشیم، ولی این مهم است که خودمان را در بازی نگه داشتیم، بازی را صفر صفر حفظ کردیم و منتظر موقعیت شدیم، منتظر آن لحظه‌! در نیمه دوم فشار زیادی وارد کردیم و بازی را بسیار بهتر کنترل کردیم. در خط حمله استعدادهای خوبی داریم و البته شانس هم با ما یار بود‌.

وی در نهایت گفت:

هر چه بیشتر به محوطه جریمه‌ی حریف نفوذ کنیم موقعیت‌های بیشتری برای گل زدن خواهیم داشت. این‌گونه است که شانس به شما رو می‌کند؛ ما ضربات زیادی به سمت دروازه زدیم، همین‌طور شوت‌هایی که بلاک شدند و یا به دست بازیکن حریف برخورد کردند و این خیلی خوب بود که در نهایت گل برتری را به ثمر رساندیم.

نمی‌دانم آخر سال گذشته در چه جایگاهی قرار داشتیم ولی امسال در موقعیت بسیار بهتری از پارسال هستیم. هنوز چیزی برای ما به پایان نرسیده، فصلی طولانی را تجربه خواهیم کرد. بازی‌ها فشرده و سریع فرا می‌رسند. ریکاوری خواهیم کرد و سعی خواهیم کرد سه امتیاز بازی با آستون‌ویلا را در بازی جمعه شب بدست آوریم.

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

پریرا آماده قطع رابطه با یونایتد

آندریاس پریرا آماده قطع رابطه با منچستریونایتد است. ۰

۲ دیدگاه

  1. برونو فرناندز

    مدیر خبر محروم سدن ادیسون کاوانی رو برای سه بازی رو بگید.خیلی بد شد محرومیتش بازی های آینده هم سخته

  2. اگه فقط بازیای لیگ باشه بازی با ویلا و برنلی و لیورپول رو از دست میده اگه کل بازیا باشه ویلا سیتی وافوربازی با برنلی هم ۲۳ دی برگزار میشه یعنی ۵ روز قبل بازی با لیورپول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 15 =