پنج شنبه , تیر ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / صحبت های پل اسکولز در مورد عملکرد رشفورد

صحبت های پل اسکولز در مورد عملکرد رشفورد

اسطوره شیاطین سرخ، عملکرد مارکوس رشفورد، ستاره آینده دار منچستر یونایتد را تحسین کرده و قابلیت ها و استعداد او را ستوده است.

 

یونایتد فنز- پل اسکولز، اسطوره باشگاه منچستر یونایتد که هواداران بازی های او را با پاس های بی نظیر و دقیق قطری و همچنین شوت های سهمگینش به خاطر می آورند، به تازگی عملکرد ستاره جوان خط حمله شیاطین سرخ را تحسین کرده و از او به عنوان بازیکنی با آینده ای روشن، نام برده است.


به گفته اسکولز، راشفورد می تواند جایگزین زلاتان شود و جای خالی او را در ترکیب پر کند، زیرا او پتانسیل این را دارد که به یک ستاره جهانی تبدیل شود. وی در صحبت های خود به رادیو BBC 5 گفت:

او همیشه یک مهاجم وسط بوده است. وقتی من بازی های او را برای تیم جوانان می‌دیدم، ۳۰ تا ۴۰ گل را در طول یک فصل به ثمر می ‌رساند. من می ‌دانم که این پسر می ‌تواند موقعیت ها را تمام کرده و به گل تبدیل کند، من فقط کمی نگران هستم که او به دلیل سرعت بالایش، ممکن است به بازی در کناره‌ های زمین متمایل شود، که چیز بدی هم نیست. وقتی به سابقه کریستیانو رونالدو و یا بازیکنانی مانند نیمار نگاه می کنید، متوجه می‌ شوید که او هم چنین قابلیتی دارد. او توانایی ها‌ی بسیاری در خود دارد و می ‌تواند به یک ستاره تبدیل شود.

درباره ی محمد زنده دل

محمد زنده دل
سلام به همه هواداران شیاطین سرخ. محمد زنده دل هستم از بجنورد. یازده سالم بود که با دیدن بازیهای اسطوره مون David Beckham، منچستر یونایتد رو شناختم و با خریدن پیراهن شماره 7 منچستر، عاشق این تیم شدم. عشقی که هنوزم ادامه داره...

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *