خانه / هیچکدام / رقابت دو باشگاه شهر منچستر برای جذب فابینیو

رقابت دو باشگاه شهر منچستر برای جذب فابینیو

فابینیو هم از جمله بازیکنانی است که در کنار بقیه ستارگان جوان موناکو، مدت هاست به تیم های لیگ جزیره و مخصوصا منچستر یونایتد لینک شده است.

 

یونایتد فنز- این بازیکن که پیش از این، با درخشش خود در پست دفاع راست، چشم ها را به خود خیره کرده بود، در این فصل با تصمیم لئوناردو یاردیم، سرمربی موناکو، در پست هافبک دفاعی، بکار گرفته شده و نبوغ ذاتی این بازیکن، موجب شده تا در این پست جدید هم، به درخشش خود ادامه دهد. فابینیو در حال حاضر یکی از گزینه های بسیار محتمل، برای خروج از موناکو، در تابستان پیش رو می باشد و همین بهانه باعث شده تا روزنامه فرانسوی L’Equipe، به بررسی مقاصد احتمالی این بازیکن بپردازد.

 

 

پدر این هافبک جوان برزیلی، اخیراََ در اظهار نظری، از مذاکرات دو تیم منچستر یونایتد و منچستر سیتی با این بازیکن، پرده برداشته بود و حتی از علاقه باشگاه آرسنال به فابینیو، سخن گفته بود، اما تشخیص داده بود که در آن برهه، صحبتی از این پیشنهادات، به میان آورده نشود. اگرچه با نزدیک شدن به پنجره نقل و انتقالات تابستانی، دوباره صحبت انتقال او به یونایتد و علاقه مورینیو به این بازیکن، بر سر زبان ها خواهد افتاد. گمانه زنی های این روزنامه فرانسوی، حاکی از این است که موناکو در ازای ۳۵ تا ۴۰ میلیون یورو، اجازه خروج این بازیکن را صادر خواهد کرد که در این صورت سود فراوانی، نصیب این باشگاه فرانسوی خواهد شد.

 

با توجه به اینکه پدر فابینیو از علاقه منچستر یونایتد به این بازیکن و نیز پسندیدن سبک بازی مورینیو، بارها سخن گفته بود، همچنین در اظهار نظری، ضمن ستودن کار هر دو مربی شهر منچستر، مورینیو و گواردیولا، گفته است که بازیکنان معدودی ممکن است در این موقعیت قرار بگیرند که از بین کار کردن زیر نظر دو مربی برجسته جهان، بخواهند یکی را انتخاب کنند و همین عامل باعث شده است که در تابستان آتی، تصمیم گیری برای این هافبک خوش آتیه برزیلی، دشوار باشد.

درباره ی محمد زنده دل

محمد زنده دل
سلام به همه هواداران شیاطین سرخ. محمد زنده دل هستم از بجنورد. یازده سالم بود که با دیدن بازیهای اسطوره مون David Beckham، منچستر یونایتد رو شناختم و با خریدن پیراهن شماره 7 منچستر، عاشق این تیم شدم. عشقی که هنوزم ادامه داره...

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

یک کامنت

  1. chie in ba oun ghade deilaghesh,age vase defae rast mikhaimesh ke cemedo aalitare,age vase hafback mikhaim ke bakayoko va romeu va william carvalho 10barabare inan,vase alcooty in deylagh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *