خانه / هیچکدام / صحبت های والنسیا با شبکه رسمی باشگاه

صحبت های والنسیا با شبکه رسمی باشگاه

آنتونیو والنسیا مدعی شده یونایتد با مورینیو اولین قهرمانی در لیگ برتر بعد از فصل ۱۳-۲۰۱۲ را می خواهد…

یونایتدفنز – آنتونیو والنسیا معتقد است مورینیو روحیه قهرمانی را به منچستریونایتد بازگردانده است. او در گفتگو با شبکه تلویزیونی منچستریونایتد گفته:

فکر می کنم او واقعا روحیه تیم را بالا برده است و این موضوع در زمین قابل مشاهده است. همه احساس خوبی دارند، همه توپ را می خواهند و این نشانه خیلی خوبی است. توصیه های او برای همه بازیکنان یکسان است. او می خواهد همیشه برای بردن به زمین برویم و همیشه روحیه قهرمانی داشته باشیم. امیدوارم که تیم با همین روش به کارش ادامه دهد. اگر به گل هایمان دقت کنید می بینید که برای زدن آن گل خوب کار کرده ایم و همه چیز مرتب بوده است. ما پیشروی می کنیم، موقعیت های زیادی خلق می کنیم و گل می زنیم. بازیکنان با کیفیت بیشتری هم به تیم اضافه شده اند و این باعث پیشرفت ما شده است. با آمدن زلاتان حالا ما بازیکنی داریم که بازیکن هدف است و در محوطه جریمه می خواهیم همه توپ ها به او برسد. همچنین ما به خوبی می دانیم که او کیست و در چه باشگاه هایی بازی کرده و این به ما انگیزه و روحیه بهتری می دهد. در یونایتد هم کارش را خوب شروع کرد و همه ما می خواهیم هر زمان که بتوانیم به او کمک کنیم.

درباره ی داریوش رشیدی

داریوش رشیدی
متولد لامرد فارس - مدت طرفداری: از 9 سالگی - اسطوره مورد علاقه:روی کین - بازیکن مورد علاقه : مایکل کریک - فعالیت های یونایتدی خودم در شبکه اجتماعی رو با مدیریت گروه بین المللی منچستر یونایتد شروع کردم و سپس عضو مجموعه یونایتدفنز شدم

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *