چهارشنبه , تیر ۲۷ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / صحبت های هررا در مورد بازی با وستهم

صحبت های هررا در مورد بازی با وستهم

هافبک اسپانیایی منچستریونایتد در مورد مساوی ناامید کننده در مقابل وستهم اظهار نظر کرد.

یونایتد فنز_ او در مصاحبه با شبکه اختصاصی باشگاه MUTV  گفت:

چه چیزی به هواداران می‌توان گفت؟ ما خیلی خیلی ناامید هستیم.بازی مقابل برنلی، استوک و آرسنال هم همین‌گونه بود. دیگر نمی‌دانیم چه کاری باید کرد تا یک بازی برد!

ما [در تمام بازی] فرصت های بیشتری از رقیبمان ساختیم. دروازه‌بان آن‌ها بهترین بازیکن زمین بود! توپ را به خوبی به حرکت درآوردیم و بازی را کنترل کردیم. وستهم تیم خوبی است و ما اجازه ندادیم غیر از دو موقعیت، فرصتی ایجاد کنند‌.ما می‌خواهیم هواداران به ما افتخار کنند و به همین دلیل بازی را به این شکل آغاز کردیم. تهاجمی، به قصد برد و به دنبال ایجاد فضا. اما نمی‌دانم شانسمان کجا رفته است؟!

fb4138b7323419a381cef4dccecea4a9

این اولین بار در دوران بازیگری من است که این احساس را دارم. ایجاد فرصت بیشتر از حریف، بازی بهتر از حریف و باز هم نبردن!این بهانه خوبی نیست [که ما اولین گل را دریافت کردیم] زیرا باید ۴-۱ پیروز می شدیم و نشدیم! این اتفاقات در فوتبال می‌افتد اما مدلی که عکس العمل نشان دادیم بسیار عالی بود. نمی‌دانم شانسمان کجاست. امیدوارم در دیگر رقابت ها آن را داشته باشیم!

منچستریونایتد حال چهار بازی متوالی در لیگ جزیره است که در الدترافورد تن به تساوی میدهد. و مورینیو نیز به خاطر اعتراض به داور دو جلسه از حضور در کنار زمین محروم شده است.

نمی‌دانم به هواداران چه بگویم. خیلی برایمان سخت است که با وجود بازی به این خوبی، با این حس به خانه برویم. پس شب سختی خواهد بود.

 

مترجم: علیرضا قاضی

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *