خانه / هیچکدام / صحبت های مورینیو پس از پیروزی مقابل چلسی

صحبت های مورینیو پس از پیروزی مقابل چلسی

این مربی پرتغالی، از پیاده سازی برنامه ویژه خود، در این بازی سخن گفت. 

 

یونایتد فنز- خوزه مورینیو، بعد از پیروزی دو بر صفر در برابر تیم سابق خود، از این بازی به عنوان یک رقابت تاکتیکی نام برد. وی گفت:

می‌دانستیم این شکل از بازی برای آنها خیلی دشوار خواهد بود. همین مسئله باعث شده بود تا در جام حذفی هم با همین تاکتیک به استمفورد بریج بروم و هنگام بازی با یازده نفر، همه چیز کاملاً تحت کنترل بود، این اعتقاد وجود داشت که می‌توانستیم با وجود یازده یار در استمفورد بریج به نیمه نهایی جام حذفی برویم. امروز از نظر تاکتیکی خیلی خوب بودیم و بازیکنان شگفت‌انگیز ظاهر شدند و تیمی پر از بازیکنان فوق‌العاده را کاملاً کنترل کردند. ما تا زمانی که روی کاغذ امکان رسیدن به چهارتیم بالا وجود داشته باشد، باید با همه توان برای رسیدن به هدفمان ادامه دهیم. از دیدگاه خیلی ها، بازیکنان یونایتد بعد از دیدار پنج شنبه شب برابر اندرلخت استراحت نکرده بودند، اما در نهایت هدف من انتخاب بهترین ترکیب ممکن برای این دیدار بود. بسیار خوشحالم زیرا تیمی مانند چلسی را مغلوب کردیم و ۳ امتیاز این دیدار را کسب کردیم.

وی در ستایش عملکرد بی نقص دو مدافع میانی خود گفت:

بایلی و روخو لیاقت این را دارند که به خاطر نحوه بازیشان به صورت جداگانه از آنها یاد کنم.عملکرد آنها در این بازی بی نظیر بود و آنها هر آنچه را که کادر فنی از آنها خواسته بودند را به درستی در زمین انجام دادند.

مورینیو همچنین درباره انتخاب ترکیب اصلی گفت:

شاید به بازیکنان استراحت ندادیم، شاید تیمی را انتخاب کردیم که می‌توانست بهترین عملکرد را داشته باشد.

سرمربی شیاطین سرخ از عملکرد مهاجم جوان و آینده دار خود هم کاملا راضی به نظر می رسید. وی در مورد عملکرد رشفورد گفت:

او فوق‌العاده خوب بازی کرد و چون از مدافعان سریعتر است، توانست از فرصت خود نهایت استفاده را ببرد. مارکوس فرصتی مشابه بازی قبلی ما با آنها در استمفورد بریج داشت، همان زمانی که ده نفره بودیم، با این تفاوت که او این بار توپ را وارد دروازه کرد.

درباره ی محمد زنده دل

محمد زنده دل
سلام به همه هواداران شیاطین سرخ. محمد زنده دل هستم از بجنورد. یازده سالم بود که با دیدن بازیهای اسطوره مون David Beckham، منچستر یونایتد رو شناختم و با خریدن پیراهن شماره 7 منچستر، عاشق این تیم شدم. عشقی که هنوزم ادامه داره...

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *