خانه / مصاحبه / صحبت های مورینیو پس از پیروزی برابر اورتون

صحبت های مورینیو پس از پیروزی برابر اورتون

مورینیو به سوالات خبرنگاران در مورد بازی پاسخ داد.یونایتد فنز- مورینیو به سوالات خبر نگاران پاسخ درمورد بازی با اورتون پاسخ داد.

در طول نیمه دوم درباره کامبک احتمالی اورتون چه تدابیری اندیشیدید؟

دائم تصور میکردم که بازی ۱-۰ یا ۲-۰ خواهد شد، هرگز به تساوی ۱-۱ فکر نکردم. نتیجه ۲-۰ شد و سپس گل سوم و چهارم به ثمر رسیدند که عواقب تیمی بودند که ناراحت است و تیم دیگری که خوشحال بود. از دید من، گل سوم و چهارم کمی خلاف جریان بازی بود.

آیا والنسیا همیشه چنان شوت هایی در تمرینات می زند؟

گاهی اوقات بله ولی طبیعتا به ثمر رساندن چنان گل شگفت انگیزی آسان نیست. اما گاهی اوقات این کار را می کند.

با  ثمر رساندن یک گل و ارسال یک پاس گل، باید از عملکرد لوکاکو راضی بوده باشید، اینطور نیست؟

باید هم راضی باشم حتی بدون وجود گلزنی و پاس گل، با تلاشی که او برای تیم انجام می دهد و طوریکه در نیمه اول برای ما فضا سازی می کرد، فراتر از رضایت را دارم. یک گل و یک پاس گل دیگر، خارق العاده است. ولی تلاش او در مجموع فراتر از اینها است.

چرا تیم در این فصل گلهای دیر هنگام بسیاری به ثمر رسانده است؟

به نظرم لیگ جزیره شدیدا در حال دفاعی شدن است، همانطور که قبلا هم به شما گفته ام. تیمهای بسیاری سعی دارند با پنج مدافع و دو یا سه هافبک میانی بازی کنند. گاهی اوقات در برخی دیدارها چهار هافبک در میانه میدان به کار گرفته میشود. وقتی دو تیمی که سعی دارند مشابه یکدیگر و با سیستم یکسان بازی کنند، نتیجه ۰-۰ یا ۱-۰ می شود. گاهی اوقات وقتی کمی فضای بیشتری در اختیار دارید، در اخرین دقایق بازی تلاش خود را می کنید، آنها ۲-۰ در حال باخت بودند و سعی کردند به ما هجوم بیشتری بر ما بیاورند و فضای بیشتری در اختیار ما قرار دادند. به نظرم دلیل این امر همین است.

دیوید دخیا صدمین کلین شیت خود را با پیراهن منچستر یونایتد انجام داد و امروز نیز از خود چندین واکنش فوق العاده نشان داد نظرتان در این باره چیست؟

 وقتی شما بیکار هستید واکنش نشان دادن خیلی دشوارتر است. برای دقایق متوالی توپ را لمس نمی کنید و سپس با لحظه حیاتی بازی مواجه می شوید. بنابراین این امر خیلی دشوارتر و حتی مهمتر است.

۳ برد در خانه با ۱۲ گل زده و ۰ گل خورده. آیا از این فرم تیم راضی هستید؟

 راضی هستم. تفاوت آشکاری در این زمینه با فصل گذشته داریم. بهتر بازی کرده ایم و گلهای بیشتری به ثمر رسانده ایم. هر بازی دیدار متفاوتی است و بازی بعدی تقابل با بورتون می باشد، تیمی که پس از کسب نتیجه مهمی در مقابل تیم خوبی همچون فولهام به مصاف ما می آید. دیدار دشوار دیگری برای ما خواهد بود.

مورینیو همچنین شایعات طول مصدومیت پوگبا را تکذیب کرد

 هر نظریه و شایعه جدیدی کاملا دروغ است چون نمیدانیم که مصدومیت او ۱۲ هفته یا ۱۲ روز طول خواهد کشید. پس از بازی بخاطر شرایط عضلانی و خون ریزی اسکن های ابتدایی از بازیکن گرفته شده است. تصمیم این شد که یک هفته دیگر صبر کنیم تا اسکن های واضح تری از مصدومیت او که قبلا اشاره کردم بدست بیاوریم.هیچکس در این باشگاه درباره ۱۲ روز یا ۱۲ هفته صحبت نکرده است. در کل هیچکس. در مورد عضلات پشت پا (همسترینگ) این روند عادی است و ما چند روز دیگر منتظر می مانیم. پس این اطلاعات کاملا بی پایه و اساس هستند.

درباره ی ایلیا بهزاد اول

ایلیا بهزاد اول
.ایلیا بهزاد اول هستم منچستری از سال 2007 ازون موقع عاشق تیم شدم و چند ساله ادمینی میکنم.

جعبه "همچنین ببینید"

رسمی: جو رایلی به بردفورد سیتی پیوست

مدافع منچستر یونایتد جو رایلی طی قراردادی ۲ ساله به بردفورد سیتی پیوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *