خانه / مصاحبه / صحبت های مورینیو پس از صعود به دور چهارم جام اتحادیه

صحبت های مورینیو پس از صعود به دور چهارم جام اتحادیه

مورینیو پس از پیروزی برابر بورتون آلبیون مصاحبه ای انجام داد.

نظر مورینیو درباره پیروزی در جام اتحادیه

رییس از عملکرد مارسیال راضی است

مورینیو: آنتونی مارسیال میخواست کارهایی انجام دهد، کارهایی که بطرز شگفت انگیزی خوب انجام داد، سایر کارهایش بسیار خوب نبودند اما او همیشه سعی کرده است و آن تعهد و خشنودی درون زمین همیشه مهم است.

احترام جام اتحادیه واجب است

مورینیو: اگر رقابت، رقابتی رسمی است پس برای منچستر یونایتد و من بعنوان یک سرمربی مهم است. اگر از من بپرسید که آیا فوتبال انگلیس می توانست بدون این رقابت احیا یا حتی بهتر شود؟ شاید، شاید می توانستیم بعنوان مثال برای رقابت اروپایی سرحالتر باشیم. اما ما در این رقابت حضور داریم، باید به حامیان مالی و حریفان خود احترام بگذاریم، تعداد بسیاری از ما در حال تلاش برای ارائه بهترین خود هستند.

عملکرد حرفه ای

مورینیو: ما کار خود را انجام دادیم. عملکردی مثال زدنی نبود ولی عملکرد مستحکمی بود. از ابتدا بطور جدی بازی کردیم. بسیاری از بازیکنان نیاز داشتند تا ۹۰ دقیقه به میدان بروند چون بسیاری از آنها در طول فصل خیلی به میدان نرفته بودند. به نظرم ما بطور حرفه ای وظیفه خود را انجام دادیم.

تعهد رضایت بخش ترین اصل است

مورینیو: چیزی که بیش از همه مرا خوشحال کرد، تعهد بود. آنها این موضوع را خیلی جدی گرفته بودند. در حالیکه که نتیجه شکننده بود، تا زمانیکه ۲.۰ یا ۳.۰ پیش افتادیم، سعی کردند بازی را به ما تحمیل کنند و میخواستند بازی را بکشند. آنها میخواستند در قرعه کشی مرحله بعد حضور پیدا کنند. آن حرفه ای گری و تعهد اصل بسیار مهمی است.

 

درباره ی ایلیا بهزاد اول

ایلیا بهزاد اول
.ایلیا بهزاد اول هستم منچستری از سال 2007 ازون موقع عاشق تیم شدم و چند ساله ادمینی میکنم.

جعبه "همچنین ببینید"

لی گرانت: همیشه رویای بازی برای یونایتد را داشتم

لی گرانت با سایت رسمی باشگاه به گفتگو پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *